Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mik a legviccesebb logikátlans...

Mik a legviccesebb logikátlanságok, amiket könyvben olvastatok?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, hogy pl. a Neveletlen hercegnő könyveket kb. tíz év alatt írta Cabot, de mindig az aktuális popkulturális eseményekre hivatkoznak bennük, így ha egyben olvasom a sorozatot, teljesen az az érzésem, hogy ezek tíz évig jártak gimnáziumba :D

2020. aug. 30. 08:52
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a Harry Potter ugrik be. Ha van igazság szérum, akkor hogy lehet pl. hogy nem tudják kideríteni, ki állt önként Voldemort mellé a hatalam idején, és ki átok hatására. Siriusnak is elég lett volna innia belőle ahhoz, hogy bizonyítsa az ártatlanságát ehelyett évekig bújkált.

Ronéknak miért olyan nagy cucc elutazni a lottónyereményből Egyiptomba, varázslók, oda mennek, ahova akarnak egy másodperc alatt.

Az időnyerővel miért nem ment vissza megölni valaki Voldmeortot. Értem, hogy nem szabad a múltba piszkálni, erre Az elátkozott gyermek is nagyon rámutat, de basszus, Voldemortnál nagyobb katasztrófát kb lehetetlen lenne okozni.

Még a Robinsont régen olvastam, ott van valami olyan rész, hogy kiúszik egy hajóroncshoz, és előtte levetkőzik, aztán később írják, hogy ott megpakolja valamivel a zsebeit.

2020. szept. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!