Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nem tartjátok perverznek,...

Nem tartjátok perverznek, Hagrid fogantatásának tényét?

Figyelt kérdés

Tudom hogy csak egy könyv, de ahogy leírták az óriásokat "fekete haj és ugyanolyan fogsor" meg Hagrid apja "igen kis ember volt" az anyja meg legalább 4,5 méter lehetett...

Fúj!

Elképzeltem, mintha egy nagyon ocsmány és büdös hegyet mászna meg egy kis töpszli ember, és valamelyik hasadékát megizéli :S

FÚJ!


2010. júl. 17. 13:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
75%
A herculeses kérdésre egyszerű a válasz.Nem mutatott volna jól, ha a sorozat közepén feldarabolják szegényt.
2010. júl. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Jajistenem hogy jön ide herki meg xéna? :D

No mind1 amúgy a barlangos unatkozós még nem is olyan gusztustalan mint a kép a fejemben :D

2010. júl. 17. 17:04
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj. Mindenkinek más az ízlése. És nem tudhatod, lehet a dolog öröklődő volt. SZerinted miért rajong Hagrid annyira a NAGY szőrös szörnyetegetkért? xD Szegény Norbert-et is a rendőrség vette el tőle, fajtalankodás miat....

JEsszus, milyen egy perverz hülye vagyok.

Sajnálom.

xD

2010. júl. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Percy Jackson jutott eszembe, az is tele van félvérekkel. Istenek, oké, de egy küklopsz?


bocs, ha spoiler volt

2010. júl. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
50%
Ha már a Harry Potterben lévő lények fogantatásáról van szó... belegondoltál a kentaurokba?
2010. júl. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek!

Ez egy varázsvilág!

Itt bármi megtörténhet!

Mikor kicsi volt a hely valahol / autóban, sátorban, odúban /, akkor egyszerűen tértágító bűbájt alkalmaztak. Ez működött oda-vissza.

Csak a muglik gondolják a történéseket lehetetlennek!

Ezen jól elszórakoznak a varázslók - a muglik azt hiszik, csak ők vannak ezen a világon.

A fantázia kitágítja a teret, időt...

:D

2010. júl. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

szerintem a Harry Potter egy nagyon nagyon nagyon jól megírt,örökre híres maradó remekmű. hiszen gondoljatok bele: Rowling vissza-vissza utal az elöbbi fejezetekben,kötetekben(!)jelentéktelennek tűnődolgokra(pl.medál).és igen,ez egy varázsvilág semmi sem igazi.

és szerintem Rowling ezen nem is gondolkodott hogy vkinek ez jut eszébe.

nah mindegy.

2010. júl. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Aki meséken nőtt fel, annak az ilyen dolgok elfogadhatók.

Például a "Békakirály" mesében is meg kell csókolni az undok békát, s az akkor átváltozik daliás herceggé. A Harry Potterben pedig minden folytonosan változik és átalakul. Ezért élvezetes olvasmány, tele váratlan helyzetekkel. Alakot váltani a varázslóknak nem nagy ügy - hacsak nem kviblik. :) Mondjuk, lehet Hagrid papa annak idején átváltoztatta kedvesét vagy együtt változtak valamivé - szerepjátékot még a muglik is ismernek. :)

2010. júl. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Ez a szerepjátékos tetszik így el is fogadhatom ezt :D
2010. júl. 20. 20:09
 20/22 anonim ***** válasza:

Igen, lehet, hogy papás-mamást játszottak pillangó formában.

:D

2010. júl. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!