Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA 4 - Hol vannak a mentéseim?

GTA 4 - Hol vannak a mentéseim?

Figyelt kérdés
C:Documents and settings>nevem>local settings>Application data>Rockstar games --> ezt a verziot már soxor hallottam de se local setting se app.data nevű mappa nincs a gépemen. esetleg ha vki meg tudná mondani mi a mentési fájlok neve az is jó lenne. köszi
2010. júl. 7. 14:11
1 2
 1/12 anonim válasza:
milyen rendszered van?:)
2010. júl. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
windows7 de az xp-nél is ugyanez volt
2010. júl. 7. 15:57
 3/12 anonim válasza:

keresd a C:\\Program Files\\Rockstar Games\\GTA4\\Saves mappába

nekem ide menti:D

2010. júl. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nekem sajnos nincs saves mappa.. nem tudnátok megmondani a mentési fájlok nevét mert akkor meg tudnám keresni. köszi
2010. júl. 9. 22:32
 5/12 anonim válasza:

miért nem nyitod meg a játékot és akkor betöltés/load és ott is ott vannak a mentések...v nem?:O (ha nem akkor boccs hülye vagyok) de én innen töltöm be a játékot

14/lxD(és igen én is szoktam vele játszani:D kedvencem)xD

2010. júl. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
azért nincsen, mert azok rendszermappák, amik alapból rejtettek. a vezérlőpultban tudod a "mappa beállításai" fülnél bekapcsolni, hogy ezeket a mappákat is lehessen látni
2010. júl. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
tudom ezt már próbáltam még az xp-n anno, de nem találtam ezeket a mappákat, keresés is eredménytelen volt. azért köszi h válaszoltál:)
2010. júl. 12. 00:24
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt próbáltad már hogy a fenti címsorba beírod? Nekem úgy simán bejött XP-n. Tehát megnyitsz egy mappát, beírod a fenti címsorba hogy: C:\Documents and Settings\ide jön ugye a neved\Local Settings\Application Data\Rockstar Games. Ezt XP-n 100% hogy beadja, én többször így csináltam, meg most is ellenőriztem egyszer.
2010. júl. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
deha megmondanátok a szóbanforgó fájlok nevét talán megtalálnám (mint pl a San Andreasban GTASAsf1.b, GTASAsf2.b..)
2010. júl. 12. 00:40
 10/12 A kérdező kommentje:
nem talál ilyen mappát, már fentebb irtam, de köszi h segítesz:)
2010. júl. 12. 00:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!