Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyha a profilommal átmegyek...

Hogyha a profilommal átmegyek más régióba akkor elvesznek a mentéseim meg ilyenek?

Figyelt kérdés

Mert átakarnák menni Magyarországról Amerikába (Zune miatt).Az hogyan fog

történni?


2011. ápr. 26. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Most mirol van szo?

Zune-rol (mert alig tudom mi az), vagy a Zune az csak az ok?

2011. ápr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A Zune az ok.
2011. ápr. 26. 21:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt gondoltam, de akkor mirôl van szó, milyen profillal hova akarsz menni?
2011. ápr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A profilt átállitani más országra.
2011. ápr. 27. 19:08
 5/7 anonim válasza:
fú de hülye vagy. legalább leírhattad volna, hogy ps3, vagy xbox, vagy mi..
2011. máj. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
XBOX 360 de csak azon van Zune...
2011. máj. 1. 17:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Meg a Zune az maga a hardver, meg van szoftver PC-re is, meg kb mindenre ami Microsoft, szoval szerintem nem olyan egyertelmu.


Amugy a menteseid nem vesznek el, csak az online menteseid, tehat ha te codban mar 65654-es szintu voltal, kezdheted elorol, mert az a profilodhoz van kotve, meg az achievment-ek is elvesznek (vagyis nem vesznek el, mert ott lesznek a regi profilodnal), legalabbis ps3-on igy van, es box-on is biztos vagyok benne

2011. máj. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!