Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek "LEGO" helyett...

Szerintetek "LEGO" helyett megéri egy "LEPIN" szett?

Figyelt kérdés

Megszeretném vásárolni a "LEGO Creator Expert 10246"-os szettet, de én nem szeretnék érte kiadni 104990 Ft-ot!


LEGO:

[link]


LEPIN:

[link]


2019. ápr. 19. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
Engem abszolút irritál az ilyen hamisítványok puszta létezése is, nemhogy megvegyem. Ha valamiből nem engedhetem meg magamnak az eredetit akkor azt simán elengedem inkább, de kínai hamisítványt elvből nem veszek.
2019. ápr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Én nem adok a sznob dolgokra. Azért mert az elemek tetején nincs ott a mikroméretű LEGO felirat, attól még ugyanazt a minőséget színvonalat kapom csak az eredeti ár 30%-áért. Mondom ezt úgy hogy 10 éven keresztül lelkes LEGO birodalom építő voltam :) Ha korábban rájövök hogy létezik ilyesmi, egyáltalán nem zavart volna elvegyülve a Lepin a LEGO-ban. Nyilván aki komoly gyűjtő meg komolyan foglalkozik a LEGO-val (és milliomos) az nyílván csak az eredetit vegye, de aki szórakozgatásból időkitöltésnek szeretné annak csak a Lepint javaslom.
2019. jún. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem van több lepinem is. Ha nem befektetésnek szánod, akkor simán megéri. Én azért vettem ezeket, mert 32 éves fejjel nekiálltam megint legózni, de azok a szettek, amiket gyerekkoromban szerettem volna magaménak tudni eredetiben csak horror áron elérhetőek. A másolat a minőséget tekintve közel azonos a legóval, csak a minőségbiztosítás csapnivaló. Sajnos előfordulnak hibás elemek, de ezeket általában, kérésre a kínai pótolja.
2019. aug. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem technic, vagy olyan technic szett ami jóval drágább, akkor nyugodtan.

Egyébként elég sok nagyon is zavaró hibát találtam a technic szettekben. Pl füstölő, égett szagú motor. Nem is egy. Csalinkázó, pontatlan fogaskerekek. Viszont pl ennek ellenére vannak amik megérik. Csak Legora kell benne cserélni több alkatrészt is, hogy rendesen működjön.

De mondjuk egy SW vagy City szett esetén nincs ilyen komoly gond.

2019. okt. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!