Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Iskolai karácsonyra 5000ft...

Iskolai karácsonyra 5000ft értékben jó egy lego ninjago szett? Tudjuk hogy akit húzott a fiam lego mániás és ennyi ami érdekli. Mellé egy gumicukor vagy csoki?

Figyelt kérdés
2018. dec. 19. 11:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Emellé semmi mást, szerintem így is túl drága.
2018. dec. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ok,de ha nagyon villantani akartok,hogy megtehetitek akkor hajrá.
2018. dec. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is túl sok.
2018. dec. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%
5000ft a keret? Nálunk max 2000 volt igaz az 5 eve volt.
2018. dec. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak akkor, ha biztosan tudjátok, hogy nincs meg neki az a szett.


De szerintem is kicsit sok ez a keret. Nem hiszem, hogy mindenki megteheti, hogy a gyerek iskolatársára ennyit költsön. Valaki a saját gyerekére sem tud ennyit, nemhogy "idegenre".

2018. dec. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem jó! Egyrészt, ha Lego mániás, akkor biztos van neki. Másrészt, 5000 forint értékben iskolai karácsonyra vásárolni túl sok!
2018. dec. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Az lenne a gázabb, ha a szülei nem engedhetik meg maguknak, ti meg csak úgy idegenként megveszitek.
2018. dec. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szülői értekezleten lett megszavazva ezaz összeg, nem nagyzolás miatt akarok ennyit költeni. De azt sem akarom hogy emiatt megszólják
2018. dec. 19. 12:59
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha szülői értekezleten lett megszavazva ez az összeg, akkor nyilván ennyit költ mindenki, bár megvan a véleményem azokról a szülőkről, akik többségileg beleegyeznek egy ekkora keretbe, szerintem ez irreálisan nagy terhet ró a szülőkre (ha nem is mindenkire). Ha ragaszkodsz az összeghez,(amit ez esetben megértek) akkor beszélj az anyjával, írd föl a számát mire gondolsz, hogy megnézze megvan-e, vagy nem kapja-e valakitől a családjukban szintén azt. Bár gondolom sok időd erre már nincsen, pénteken van az utolsó tanítási nap a legtöbb helyen, gondolom aznap ajándékoznak. Egy 10 és egy 18 évesem van, a nagyobbik osztályában össznépileg leszavazták az ajándékozást a gyerekek, a kicsinél sem lesz, ott mi szülők döntöttünk így még elsőben, azóta sem volt egyszer sem, pedig idén negyedikes, lesz suliünnep holnap, oszt'jónapot. A két tanáruknak is év végén adunk csak közösen. Nem smucigságból, hanem mert így praktikus és nem szeretnénk még inkább túltolni ezt a fogyasztói társadalom szülte elvárást a gyerekekre is, hogy mindig valamit vásárolni/adni/villantani kell.
2018. dec. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
nálunk kézzel kell készíteni. nem sok ez? hogy lehet ezt mindenkitől elvárni?
2018. dec. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!