Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik LEGO szett éri meg jobban?

Saavedro kérdése:

Melyik LEGO szett éri meg jobban?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Az első funkciókban jobb, van benne pneumatika és már nem gyártják, ráadásul a házhozszállítás ingyenes. 1027 darabos, 2004-es csúcsmodell. Mivel céges hirdetés, így biztos, hogy nem átverés


A másodiknál még egy ezresbe belekerülne az utánvétel és funkciókban nem olyan jó, mint az első. Viszont jár hozzá doboz és sokkal nagyobb, mutatósabb. 1141 darabos, 2013-as modell. Sajnos magánszemély hirdeti.


2015. júl. 26. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az első. Ha már technic, akkor lehessen is belőle építeni szabadon.
2015. júl. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én is az első felé hajlok, talán azért is, mert régebbi és hat kereke van.


"Ha már technic, akkor lehessen is belőle építeni szabadon."


Ezt hogy érted? A második szett alkatrészeiből nem lehet? Amúgy sajnos én nagyon béna vagyok a technichez és MOC-ozni egyáltalán nem tudok.

2015. júl. 26. 18:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem gyűjtő vagyok, de én nem szeretem, amikor tele van a szett speciális alkatrészekkel és matricákkal. Szépnek szép, de kissé ellent mond a Lego alapfilozófiájának. Technicben meg olyan szép mechanikus az egész, és még a speciális elemek is felhasználhatók szinte bármire.


Nekem ennek sajnos csak a kistestvérei vannak meg (pl. 8415, 8419), de akkor ez elég nagy monstrum lehet, ha 1140 darabos.

2015. júl. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*1030db-os
2015. júl. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már megrendeltem az elsőt. De amúgy mindkettő Technic, úgyhogy szerintem a második lesz a következő.
2015. júl. 27. 09:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezek élőben mekkorák (cmxcmxcm)? Mert így képről nehéz ítélni.
2015. júl. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mindkettő szép nagy, a kamion:


https://www.youtube.com/watch?v=548QpltU9mQ


Élőben van egy kb. ugyanekkora modellem. (a 42029).


Az autó:


https://www.youtube.com/watch?v=bq-nColRWj0


Ez a kerekei és a fedőelemei miatt nagyobb elsősorban.

2015. júl. 27. 13:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!