Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek meg éri megvenni...

Szerintetek meg éri megvenni a Nintendo Switchet?

Figyelt kérdés
Ha szerintetek nem akkor indokokat is írjatok kérlek

2019. márc. 1. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
21%

Nem éri meg. Asztali konzolnak gyenge, hordozhatónak nem praktikus, az exkluzív játékok kimerülnek a szokásos túlértékelt nintendós cuccokban, a multiplatfrom címek pedig kb. PS3 szintre vannak visszabutítva, ehhez képest a csupasz alapgép drágább, mint a PS4 Slim God of War bundle, játékkal együtt meg már karcolja a Pro árát. A Switchre elérhető extra szolgáltatások, amiknek manapság már alapnak kellene lennie a megjelenéskor a mai napig foghíjasok, az online pedig egy vicc.


Ezen a ponton már azt sem értem, a fanboyok miért tartanak ki még mindig mellette, nemhogy még sikeresebb, mint az Xbox One.

2019. márc. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Kinek mi. Én 2 éve eladtam a PS4 Pro-m és helyette vettem egy Switchet. Nem bántam meg. Imádom. Sok jó játék van rá, mellette hordozható is, ami hosszú utazásokra szuper. Teljesen egyénfüggő, hogy tetszik e vagy sem. Megnézed milyen játékok vannak rá, ha érdekelnek, akkor megveszed, ha nem érdekelnek, akkor persze nem éri meg.
2019. márc. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a játékok miatt megéri, de elvileg még idén jön egy fejlesztett változat, szóval én várnék még a vásárlással.
2019. márc. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Első válaszoló kb mindent leírt amit gondolok. Számomra nem érné meg.
2019. márc. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Krisipoke ***** válasza:
73%

Ezt csak te tudhatod.

Ha nem zavar, hogy valamivel gyengébb grafikai teljesítménye van, mint a jelenlegi riválisainak, és érdekel több exkluzív címe is, és még esetleg a hordozhatóságát is kihasználnád, akkor persze.

Ha mindened a grafika, és nem igazán vannak olyan játékok rá, amik megfogtak, akkor felesleges.


Én személy szerint kb. 2 éve vettem meg az enyém, azóta is folyamatosan használom, szerintem egy csomó rá kapható játéknak nincs párja más gépen. A nem rég megjelent Super Smash Bros. Ultimate pl. egy olyan játék, aminél jobbat hasonló stílusban szinte képtelenség csinálni.

2019. márc. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bence12344 ***** válasza:
45%
Ugyan ezen a véleményen vagyok, mint az előttem lévő commentelő.
2019. márc. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!