Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps, Xbox vagy Nintendo? És...

Ps, Xbox vagy Nintendo? És melyik?

Figyelt kérdés
Réges-régen volt egy Ps1-em, amit imádtam, de mostanra már vagy 20 éves. Crash Bash-sel, Crash Badicoottal szeredtem vele a legjobban játszani. Szeretnék venni egy újat, ami nem 3 óra alatt tölt be😅 A kérdésem az lenne, hogy mit vegyek? Xboxot, Pst, Nintendot? És abból is melyiket? Gondoltam a PS Classicra, de azon nincs Crash, ami a legfontosabb nézőpont.

2018. dec. 17. 19:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ps4
2018. dec. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És azon van CB? Vagy lehet hozzá venni?
2018. dec. 17. 21:29
 3/13 anonim ***** válasza:
30%

Nézd meg melyik exkluzív játék az, ami számodra elengedhetetlen és kész.

Azt, hogy a sok hülye mit okoskodik a grafikáról meg a processzorról szard le.

A Nintendo meg egy rakás szar, szal felejtsd el.

2018. dec. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

Crash Trilogy van rá, az tartalmazza az összes részt, felújítva.

Szal nyugi.

2018. dec. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nintendora van csak Zelda, szóval inkább ne felejtse el.
2018. dec. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Krisipoke ***** válasza:
100%

Hallgass a másodikra, és az alapján válassz, hogy melyikre vannak olyan játékok, amik érdekelnek.

Ugyanakkor NE hallgass a másodikra, mert Nintendo nagyon is jó. Sokkal kevesebb multiplatform cím van rá, mint a többire, ez igaz, ugyanakkor sokkal több minőségi exkluzív, ráadásul (ha a Switchről beszélünk), egyszerre hordozható és TV-re is köthető. Tehát kicsit más kategória, mint a másik kettő, de semmilyen szempontból nem szar.


A Crash Bandicoot: N-Sane Trilogy, ami az első három rész remake-je egyben, mindhárom gépre megjelent. Crash Bash egyikre sincs, viszont mivel az annak idején leginkább egy Mario Party ihlette játék volt, az a sorozat meg csak Nintendo gépekre van (a legújabb része ugye Switchre), annak esetleg érdemes lehet utánanézned, hogy szimpatikus-e.

2018. dec. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%
Nézd meg a PS meg az Xbox exkluzívokat és aszerint dönts. Nintendot főkonzolnak felejtsd el, max mellékkonzolnak. Hiába van pár jó cím rám, azért a párért nem éri meg főkonzolnak venni.
2018. dec. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

Hagyjuk már a Nintendot :D

2 évente ad ki low budget konzolokat, low GTA-val :D

Olyanok vagytok, mint az Iphone fan.

Kiadják a nagy büdös semmit, aztán ámulatba estek.

2018. dec. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

Én a PS4 és Xbox között vacillálnék.


Az emberek többsége túl szubjektív az ügyben (pl. hogy ne foglalkozz a grafikával? Hogy lehet ezt ajánlani, ha számodra ez pl. fontos?).


PS4-en remek exkluzív címek vannak pl. God of War, Spiderman, Horiwon Zero Dawn, Uncharted, nézz utána), PlayLink (telefonos party minijátékok), és VR-ra való lehetőség.

Xboxon is vannak PS4-en nem elérhető exkluzív címek, ezeknek mennyisége viszont valamivel alacsonyabb, illetve nem is mind sikerült túl jól, viszont amik jók, azok számomra etalonok és kihagyhatatlanok (pl imádom a Halo-t, Killer Instinctet, Forza Horizon szériát, Gears of Wart, stb.). Xboxon van GamePass is, ami Netflix stílusú játékkölcsönzésre ad lehetőséget havi 3000 forintért, és minden új Microsoft által fejlesztett játék bekerül már a megjelenés napján. EA Access is van, ami pont ugyanaz mint a gamepass, de kevesebb játékkal és olcsóbban (pl. Battlefront 2, Battlefield 1, Need for Speed Payback stb.)

Pár apró featuren kívül szerintem Xboxnál még érdemes megemlíteni a visszakompatibilitást, azaz az Xbox 360 játékok többsége is futtatható a One-n, meg pár Xbox Classic játék is.


PS4 Slim erősebb picit az Xbox One S-nél.

Xbox One S kifejezetten erősebb a PS4 Pro-nál.

2018. dec. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat: Xbox One X erősebb a PS4 Pro-nál, elírtam, de szerkesztés hiányában új kommentben korrigálok.
2018. dec. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!