Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csináljak? (Oblivion 4)

Mit csináljak? (Oblivion 4)

Figyelt kérdés
Tegnap kezdtem el Oblivionozni,és egyes helyeknél kiírja hogy "Over-Encumbered". Ilyenkor mi a teendő?Nem bírok mozogni.
2010. jún. 26. 08:07
 1/3 anonim válasza:

Mivel a játék alapvetően Angol nem árt egy kis angol tudás. Bár igaz hogy én is játékokból tanultam meg angolul. :)

Na, mindenesetre az Over-Encumbered annyit tesz hogy "túlterhelt" vagy, ergo sok cucc van a táskádban, nem bírsz többet cipelni. Vagy gyúrj strength-re, vagy szerezz "Potion of Feather"-t mert azzal többet tudsz cipelni. Addig is válaszd ki a legértéktelenebb dolgokat és dobd ki a táskádból hogy tovább mehess. Esetleg ha nagyon kocka vagy csinálhatod a dobálós-menős módszert (ami az Oblivionban már csak sík terepen működik) ami annyi hogy magad elé dobod a cuccot, előremész addig míg a hátad mögé kerül, felveszed, megint előre dobod stb.stb...


Sok sikert a játékhoz!

2010. jún. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elég kocka vagyok, de azért ennyire nem.:D

Viszont még megvan a rabruhám is, meg az assassin ruhám is,szóval azokat kidobom.Kösz szépen a segítséget,megy a szavazat.

2010. jún. 26. 10:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Túl sok cucc van nálad dobj el valamit


Azt hiszem van olyan varázslat a játékban ami növeli a teherbíró képességed

2010. jún. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!