Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 1. Milyen jó RPG-ket ismertek?...

1. Milyen jó RPG-ket ismertek? 2. Az Oblivion jó?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Dragon Age minden formában, letehetetlen és iszonyat jó. Összetett történelmi háttér, rengeteg fő és mellékküldetés, történetesen egybe is futhatnak. Társakat tudod befolyásolni , dumálni velük. Lehetsz jó és gonosz, ölhetsz és adakozhatsz!
2011. aug. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi ! :) Ezt biztos kipróbálom !
2011. aug. 15. 22:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Fable 1-2-3

Fall Out 3 és Fall Out New Vegas

2011. aug. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ha vérbeli RPG-t akarsz, akkor ahogy már korábban válaszolták, a Dragon Age nagyon jó játék, de ha van kedved kipróbálhatod a Mass Effect 1-2t is, az első rész nagyrészt RPG, de a második rész sokat fókuszál a lövöldözős játékmeneten, persze marad elég RPGs elem is.Mindkettőnek nagyon mély és fantasztikus története van.
2011. aug. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jo RPG:


1. Baldurs gate sorozat

2. Planscape torment

3. Fallout sorozat (kiveve a New Vegast mely egy glitch party)

4. Demon's Souls (a jelenlegi generacio legjobb akcio-RPG-je)

5. Mass Effect 1-2 (az egyik legjobb uj IP az utolso evekben)

6. Oblivion (nem rossz jatek de egyszeruen olyan nagy hogy nekem 100 ora utan se sikerult vegig vinni)

7. Zelda sorozat (Ocarina oT, vagy TP)

8. Dragon Age 1 (mostmar meglehet venni a komplete edition-t)

9. Fable 2 (3 az nagyon gagyi), azonban ez a jatek jelentosen gyengebb mint az elozo jatekok.

10. KOTOR (regi de szerintem meg mindig eleg jo.

2011. aug. 16. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzőekkel, tényleg jó kis RPG-ket (vagy férc RPG-ket) írnak, de ha már a BG-k említve lettek, akkor nem hagyhatom ki a Never Winter Nights-okat sem :)
2011. aug. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, és igen, jó az Oblivion. Akkoriban etalonnak számított, de egy kis modolással a mai játékok többséget is veri. Nagyon sok küldetés van benne, legfőképpen mellékküldetések. A főszálat akár 20 óra alatt végig lehet tolni, míg a melléküldetéseknek összesen 100 óra se elég, főleg hivatalos kiegészítőkkel/modokkal együtt (a Dark Brotherhood-os küldetéseket egyszerűen imádtam).
2011. aug. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !

A Mass Effect-et és a KotOR-t régebben már végigvittem és az

szerintem is egy nagyon jó game :) !

A Zelda-ról még nem hallotam, de akárcsak mint a

Dragon Age-t, ezt és a többit is majd kipróbálom .

2011. aug. 16. 08:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!