Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen RPG játékokat ismertek...

Milyen RPG játékokat ismertek az Oblivion-on, a Gothic-on és a PoP-on kívül?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a Pop alatt a prince of persiara gondolsz,akkor szólók, hogy az nem rpg; ha nem, akkor én kérek elnézést. :D


Two worlds, Dragon Age,Witcher, Dungeon Siege, NeverWinterNights, Diablo (bar az inkabb hacknslash),Masseffect,SW:Knights of the old republic, Fallout.

Jelenleg ezek vannak a gépemen (imadom az egyetemet...)


baldur's Gate, Deus Ex, Vampire the masquarade, FinalFantasy, ugye persze írtad az obliviont de az csak a TES sorozat egyik része., most hirtelen ennyi, de biztos sokkal többet tudnék össze szedni, ha most nem kéne menne...


Miért kérdezed egyébként?

2011. ápr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első által említett Dragon Age Origins folytatása, a Dragon Age II, amit így hirtelen hiányoltam az ő válaszából, és eszembe jutott. Ja, és a Mass Effect 1-2 sem tisztán RPG, ahogy a Fallout-ok sem, ezek inkább RPG-TPS shooterek
2011. ápr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pontosítok, az ME 1-2 TPS nézetű, a Fallout-ok pedig inkább FPS nézetűek, bár van lehetőség TPS-re is állítani (de kb. ugyanolyan használhatatlan mint az Oblivionban). Előző voltam
2011. ápr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!