Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ebben az esetben mi lehet a...

Ebben az esetben mi lehet a helyes megoldás hogy változzon valami?

Figyelt kérdés

Van egy videós (ismerősöm ) aki Youtuben videózik, gamming szekcióban. Viszont abba kéne a segítségetek hogy rengetegszer beszéltük de nem jutottunk előrébb hogy miért van az hogy van egy játék amiben nagyon jó, és rengetegen nézik tőle, aztán van több másik is amiben szintén jó mivel hardon viszi jól előadja jól beleéli magát kevésszer hal legyen az bármilyen kategória,de mégis csak azt az egyet nézik tőle rengetegen, a többit meg nem.Pl én sem tudom elképzelni hogy voltam múltkor egy élő adásán, voltak 60-100 között,azzal a bizonyos játéknál. amikor mindegy mivel tolja, pl az új AC,vagy akár mi battlefield 5 beta stb vannak 5-10 között. Hogy lehetne szerintetek elérni hogy ne csak azt az egyet nézzék tőle , elmondása szerint,már nem akar azzal nagyon játszani amit nagyon néznek tőle mert mindig azt mondja nekem hogy annyit dolgozik a többivel is vágás stb, és nem érzi hogy támogatnák. De mondom legyen az bármely játék stílus,szinte semmi követés!

Ez viszont az én ötletem lenne de neki nem mondtam még, mi lenne ha teljesen abba hagyná azt a játékot , egy ideig vagy végleg,ezáltal követnék a többit, vagy ez teljesen ellenszenves lenne, elmondása szerint ő nem fog csak azzal az egyel játszani, mert megunná, szeretne változatos maradni,és szórakoztató több rétű!

Szerintetek mi a jó megoldás ilyen helyzetben ??

Köszi a segítséget, előre is.


2018. okt. 27. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Hype játékról van szó amit néznek? Akkor nem tud vele mit csinálni, mert nem miatta nézik hanem a játék miatt elsődlegesen. Fortnite-ra gondolok ami a 8-12 évesek új Minecraftja 2018-ban.
2018. okt. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem a fortnite, a Fifa viszont ő is ezt mondta hogy nem őt "szeretik" csak amit csinál.Tehát igazad lehet mert akkor nem őt követik csak a játék és ha vált akkor meg azért nem érdekli őket a játék mert a videós nem izgatja őket csak az az egy tartalom? Ebből hogy lehetne kimászni :D?
2018. okt. 27. 16:13
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezek után esetleg ötlet, valaki?
2018. okt. 27. 16:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Vagy olyan videokat csinal ahol o erdekesebb lesz mint maga a jatek.

2018. okt. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!