Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Assassin's Creed II. -nek...

Az Assassin's Creed II. -nek pc-n vagy ps 3-mon jobb a grafikája? Hol tudok összehasonlítást megnézni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 13:50
1 2
 11/16 anonim válasza:
Hát ez az hogy játékra készültek mást nem is tudnak nagyon ellenben egy PC-vel. Hol lennének a konzolok PC nélkül? Ennyi
2010. jún. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Milyen PS3? PS3 elbújhat a PC mellett! Seholsem lenne a drágalátos PS3-atok, ha nem lenne PC! Haveromnak van PS3-a, nekem meg felsőkategóriás PC-m, nem sokkal, de látható a változás, mennyivel szebb a PC grafikája! Erről ennyit. Aki mást mond, az téved.
2010. jún. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Meg ha nem lenne konzol már a grafika se itt tartana.Az új Crysis-nak is sokkal szebb lenne a grafikája csak hát a konzolok nem bírnák el.Még az 1. crysis grafikát is épp hogy csak elbírták
2010. jún. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Szerintem PC-n sokkal de sokkal jobb grafikailag mint ps3-on, az XBOX360-al meg szerintem ugyan az.

Én gépen már egy párszor végigvittem, max grafikán, nekem tetszett a garfikája.

A ps3 meg szerintem hurka.(Ha tényleg az lenne benne a konzolban, mint amit a második kommentelő írt, akkor szerintem nem lenne pixeles az árnyék benne+ az élsímítás is szebb lenne)

Én a gépet ajánlom, vagy az XBOX-ot.

2010. jún. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Srácok azért ne keverjük már bele azt, hogy hol lenne a konzol pc nélkül. Nyilván sehol, mivel pc-n programoznak, pc-n tudsz internetezni, képet szerkeszteni, dokumentumokat kezelni, meg ezer más dolgot, viszont JÁTÉK szempontjából egy átlag kereső részére, aki nem fejleszti mindig aktuálisra a pc-jét, a konzol sokkal jobb megoldás. Grafika nyilván egy fullos pc-n jobb, mint konzolon, de azért a konzolos verziókra butaság azt mondani, hogy csúnya. Lényegtelen különbségekről beszélünk, szóval azt kell választani, ami a legjobban megéri anyagilag.
2010. jún. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy lyukadtatok ki ide, de végülis mindkét oldalnak igaza van. Itt lehet folytatni:

[link]

2010. júl. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!