Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen lényeges különbségek...

Milyen lényeges különbségek vannak az Assassin's Creed II és az AC Brootherhood között? Melyik a jobb? 0

Figyelt kérdés
XBOX 360-am van, ha ez számít a kérdéseknél.
2011. jan. 17. 07:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Brootherhood-ba minden megvan, ami II-be?Pl.páncél csere, ellenség fegyvereinek felvevése, eszközeink stb...?Most akarok majd venni egy játékot és nekem meg volt az AC és nagyon bejött, ezért gondolkodtam az AC II-n és eszembe jutott a Brootherhood is.MOst nem tudom eldönteni, hogy melyiket vegyem.Mit ajánlotok?
2011. jan. 17. 09:08
 2/5 anonim ***** válasza:

Az a gáz a mai játékosokkal, hogy a történetet pont leszarják, pedig az egyik legfontosabb dolog, sokkal lényegesebb, minthogy milyen a grafikája egy játéknak.

Van 3-4 játékom, amit már hónapokkal ezelőtt megvettem, de mindegyiknek van már előzménye PS2-n, és amíg nem szerzek be egy PS2-t és nem játszom végig a régi részeit, inkább hagyom porosodni az új játékokat.


Amúgy ha már az AC-t elkezdted, illene a 2-t folytatni, hogy a sztoriról is megtudj valamit.

De ha tényleg nem érdekel a sztori, akkor is talán a 2 jobb, vagy ha nem is jobb az AC:B-nél, az 1-nél jobb, pedig már az 1 sem volt szar játék.

2011. jan. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én nem tudok angolul. Ezért alig van olyan játék, amit értek, a küldetéseket is csak a fantáziámmal próbálom meg kitalálni, hogy mi lehet a cél.És engem ezért nem érdekel a sztori.
2011. jan. 17. 12:54
 4/5 anonim válasza:

Elsőnek teljesen igaza van egy AC II grafikánál nem kell jobb!!!

Ja és ha nem tudsz angolul AJÁNLOM AKKOR A AC B-t mert abba több fegyvervan vannak már puskák is és a Multija nagyon jó lesz...

2011. jan. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
OK! Kösz!Vmennyire értem, de csak szavakat.Szövegt, amikor beszélnek, azt totál nem.De pl. ha megyek egy játékba és kiírja, hogy " JUMP! " azt megértem, de az ilyen utasításokból, meg fegyvernevekböl, pl. " knife " nem tudom összerakni a Storyt. A bejátszott videokat meg nem értem.Ha lenne magyar feliraozás, akkor érteném, de így sajnos nem. Ha érteném és a storyt is össze tudnám rakni, akkor értelem szerűen a 2-t vettem, de így.Amúgy meg szoktam nézni a videokat, de messzemenő következtetéseket nem tudok levonni a hangsúlyokból,mozgásból,hangerőből,meg a zenei alájátszásból, max a szereplők hangulatát.:)
2011. jan. 19. 15:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!