Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Assassin's Creed II. -nek...

Az Assassin's Creed II. -nek pc-n vagy ps 3-mon jobb a grafikája? Hol tudok összehasonlítást megnézni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 13:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%

Hát eddig még minden játéknak jobb a grafikája PC-n, de csak MAXon.

Hogyha van egy jó géped (pl. 4gb ram, jó proci, erős vga) és tudsz FullHD-ban max beállításokon játszani és ezt még a monitorod is bírja, akkor mindenképpen PC.



Én szerintem a sorrend:


XBOX 360< PS3< PC


Itt egy videó, igaz ez Assansin's Creed (első rész), de szerintem itt is szebben néz ki a PC-s változat.

2010. jún. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
NE HIGGY AZ ELSŐNEK! Mindenki tudja, hogy a mostani erős pc-k messze nincsenek olyan szinten mint egy PS3. Az XBOX már más tészta. A PS3-ban 8 magos processzor van és 2 magos videokártya, 512 mb ram(mondjuk ez nem sok) míg egy pc-be átlagosan 2 mag proci és csak 1 magos videókártya, abból is a gyengébb fajta.Én sorrendem XBOX 360 PC Ps3
2010. jún. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

[link]



döntsd el te eme képek alapján.

2010. jún. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok és én direkt mondtam hogy egy jó gép esetében szebb a kinézet a játékok esetén.

http://www.youtube.com/watch?v=5GssmezhwzI

Szerintem itt még mindig a legszebb a PC grafikája...

2010. jún. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem tök mindegy, mert a különbséget, ha jó a pc-d csak nehezen veszed észre. Gondolom a pixeleket meg nem fogod egyenként megszámolni. Szóval erős pc-vel tök mindegy. Meg ugye még ott van az is, hogy a Pc-t monitoron, vagy hd tv-n használod-e. Mert azért egy ps3 106+-os tv-n fotelből kicsit tutibb, mint az asztalnál görnyedni.
2010. jún. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Veszel 1 full hd tv-t ami 100ezernél kezdődik vagy veszel egy nagyobbacska full hd lcd monitort, amit már 40ezerért lehet kapni? Meg létezik vezeték nélküli billentyűzet és egér...
2010. jún. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs akkora különbség a 3 verzió között, hogy az ember ne a legolcsóbb megoldást válassza.
2010. jún. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Na nehogy már ott tartsunk hogy, egy konzolnak jobb konfigja van. Egyszerűen azért futnak a konzolokon ugyanúgy a jétékok mert azokra a platformokra van optimalizálva a játék.Ez PC-nél sokkal nehezebb mert mindenkinek más procija v vga-ja van. A konzol annyiban jobb h nem kell fejlesztgetni és a hülyéknek egy mentsvár mert nem értenének a PC-khez.
2010. jún. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Kiegészítésképpen: a felsorolt konzolok a Dx9-et tudják és kész vége...

[link]


A pixelszámolgatásból nem igazán értem mit akartál kihozni. Egy nagyobb méretű monitoron nagyobb felbontás szükséges, ha kisebb a a felbontás csúnyább lesz, látod számolás nélkül is.

2010. jún. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

ps3 !!! siman...

mar hogy ne lenne jobb konzolon jatszani mint pc-n?

ezek a gepek arra lettek kizarolag tervezve, tehet mirol beszelunk? persze megertem az elfogult pc szakikat, en is elfogult vagyok par dologban de azert ez nyilvanvalo....

nekem is megvan az Assasins2 ps3-on , szerintem csucs

2010. jún. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!