Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kiismeri a Disznóvágás Pro...

Kiismeri a Disznóvágás Pro 2009-et? És kinek mi tetszett/nem tetszett benne?

Figyelt kérdés
Én csináltam a játékot, és kíváncsi lennék a véleményekre. Ha pozitív visszajelzéseket kapok, akkor valószínűleg nyílttá teszem a forráskódot is. :)
2010. jún. 17. 14:19
 1/10 anonim válasza:
:D
2010. jún. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem ismerem, kaphatnák linket?

én csak a rosszpécéjátékos borítót ismerem. az nem játék, csak egy szerkesztett borító


van már játék is? légyszi adj linket :D

2010. jún. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

kurv@ jó baz+

több ilyen game kéne

2010. jún. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
vicces, én szeretem az ilyeneket! ne fogd vissza magad!
2010. jún. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Itt a link:

[link]


Kösz a kommenteket! A menü zenéjét haveromék csinálták, itt szeretném megemlíteni hogy Ők amúgy teljesen normális zenét játszanak, csak most éppen rájuk jött az 5 perc.

[link]

2010. jún. 19. 19:00
 6/10 anonim ***** válasza:
en mar jaccottam nagyon jo van benne jatekelmeny csak a menu zeneje nemteccik atalakitottam XD + amator modra szethackeltem nyugi semmi virus csak a sajatomat atalakitottam jani vagyok cimu jatekra XDDD ha nemharaxol:P
2010. júl. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kiraly a jatek de lecci megmondod hogy milyen programmal csinaltad? nagyon kellene koszi :)
2010. júl. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon ott van a szeren. Egyetlen kérdésem az h elvileg készült egy 1.3as verzió is, de azt sehonnan nem tudom letölteni. Tudnál küldeni egy linket róla?
2012. jún. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

IMÁDOM :D

szerintem a zene is jó :P

2012. szept. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kgaba88 válasza:
Fontos!!! Mangalica meg csüngőhasú vietnámi kiegészítéseket honnan tudnám letölteni? XD
2012. szept. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!