Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Witcher 3 - vissza lehet...

Witcher 3 - vissza lehet térni a korábbi földrészekre?

Figyelt kérdés
Tehát most hagytam el novigradot, és mentem skelligére, viszont jópár feladatot még otthagytam, mivel nagyobb szint kell hozzájuk. Skellige egy külön földrész, a térképje is más, tehát az a kérdésem, hogy vissza lehet majd térni ha megfelelő szintű leszek? Az ottani feladatok megmaradnak majd?

2018. ápr. 29. 03:10
 1/5 anonim válasza:
53%
Vissza tudsz menni bármikor, de szinttől függ, hogy elérhetőek lesznek e a küldik, mert egy adott szintet túl lépsz, akkor már nem engedi, meg néhány döntés miatt is lehetnek sikertelenek a küldik.
2018. ápr. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Visszatérhetsz (szinte) bármikor a korábbi területekhez, és befejezheted a korábbi küldetéseidet, akár a történet végigjátszása után is. Viszont lesz egy pontja a sztorinak, amely után bizonyos mellékküldetéseket automatikusan elbuksz elbuksz, de erre időben figyelmeztetni fog a játék.


#1 Ez nem teljesen pontos, magasabb szint mellett is befejezheted a küldetéseket, csak a megszerezhető xp mennyisége csökken minimálisra.

2018. ápr. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a felvilágosítást! még azt elárulnátok hogy hogyan lehet visszatérni pl: Skelligéről Novigradba? Mert ha hajóra szállok akkor csak adott térképen belül lehet gyorsutazás, ahogy az utjelző táblákkal szintén...
2018. ápr. 29. 14:49
 4/5 anonim válasza:
100%

Tábláknál a térképen lehet távolítani, csak nem jut eszembe, melyik gomb, meg am is kontrollerrel toltam többet.

2. Némely mellékküldit el lehet bukni, mert nekem második játszásra is lett ilyen.De am ja, java része elérhető maradt, de xpt alig adnak.

2018. ápr. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Asszem a space billentyű távolít a térképen, akkor látod a többi részt is.
2018. ápr. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!