Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Orange Box, mit csináljak?...

Orange Box, mit csináljak? Esetleg CD hiba?

Figyelt kérdés
Tegnap megvettem (EA Classics kiadásban), először nem akarta lejátszani, csak összevissza pörgette, egyszer lassan, egyszer gyorsan. Kivettem és betettem újra, akkor már normálisan lejátszotta. A Half-Life 2-t újra akartam ma tenni, mert azt írja ki, hogy nem Win32 alkalmazás. Betettem a CD-t, és megint csak összevissza pörgette, és most hiába tettem újra be, megint csak ezt csinálta. Aztán elmentem egy ilyen mikroszálas monitortörlő rongyért (XD), azzal finoman megtisztítottam a CD-t, és utána beolvasta, de nem reagált a "Reinstall"-ra. Újra csak "kinyitottam" a meghajtót és egyből visszatettem, és megint csak pörgette. Mit csináljak?=/
2010. jún. 13. 11:43
 1/4 A kérdező kommentje:
fater laptopjában kipróbáltam, simán elinditja, szóval az én gépem dvd meghajtójával van a baj, bár minden mást beolvas. mit csináljak?
2010. jún. 13. 12:37
 2/4 anonim ***** válasza:
Steam-en aktiváltad? Ha igen, akkor már nincs szükség a lemezre, mert Steam-ről nyugodtan le lehet tölteni
2010. jún. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tudom. csak nem akarok rászánni időt, mert elég ratyika a netem. =/
2010. jún. 14. 19:36
 4/4 A kérdező kommentje:
hehe. volt ma egy patchelés ami megoldotta a problémát a halflifeal ^^
2010. jún. 15. 16:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!