Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » LAN vagy esetleg más hiba?

Olaszo kérdése:

LAN vagy esetleg más hiba?

Figyelt kérdés

Vettem egy DELL Inspiron m5010 laptopot. Minden tökéletesen működik, kivéve a LAN ethernet csatlakozó. A gépem nem ismeri fel a kábelt ha csatlakoztatom. Néztem a hálozati helyek beállításánál is és csak a wlan és bluetooth vezérlők vannak ott. A drivert kellene telepíteni?

Már próbáltam azt is, a gyári alap drivert telepítettem. A telepítés sikeresen befejeződött, de még mindig semmi. Nem is jelez, ha csatlakozok és a hálózati helyekben sem találom a telepített drivert. Mi tévő legyek?


2011. szept. 20. 17:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Nézd meg eszközkezelőben hogy mit az ki az integrált hálókártyára és ha kell manuálisan cseréld/frissítsd rajta a drivert. Ha nem jön be akkor szerintem az halott.
2011. szept. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!