Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kiment már a divatból az...

Kiment már a divatból az ördögbot?

Figyelt kérdés
Szóval hülyének néznének, ha például a Margit-szigeten megjelennék ördögbottal? Mondjuk ígyis-úgyis megyek majd ki dobálni=) Csak érdekel, hogy még mindig olyan nagy szám-e.
2010. jún. 11. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Soha nem volt az.
2010. jún. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem néznének hülyének!!!:) A zsonglőrködés sose megy ki a divatból. Jó szórakozást holnapra;)
2010. jún. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 0Valaki0 válasza:
Nem a divat számít hanem ,hogy jól és élvezetek csináld ne mások kedvére
2010. jún. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 0Valaki0 válasza:
és még valami ne érdekeljen más véleménye csak halhasd meg ne az szerint cselekedj, csak gondolkodj rajta
2010. jún. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Írtam is, hogy úgyis kimegyek dobálni, csak kíváncsi voltam, hogy találkozhatok e még ilyen emberekkel:)
2010. jún. 12. 20:44
 6/8 anonim válasza:
szerintem egyre divatosabb! egyre többen ismerik és fedezik fel, hogy milyen jó kikapcsolódás és mekkora sikerélménnyel jár minden egyes alkalom, amikor játszik vele az ember. felénk egyre többen játszanak és ez jó, mert a közösség inspirálja az embert és sokat tanulunk egymástól is. persze annyira nem divatos, mint a foci, de legalább különleges és mindig elbűvöli az embereket, ha valahol megmutatom, hogy milyen sokféle trükköt lehet vele csinálni!
2010. nov. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, már van ördögbotom és meteorom is:)
2011. febr. 28. 20:45
 8/8 anonim válasza:

ha unod az ördögbotot nagyon egyszerű és látványos még a varázspálca is:

[link]

2013. febr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!