Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a legjobb ördögbot anyaga?

Takashi Kimiko kérdése:

Mi a legjobb ördögbot anyaga?

Figyelt kérdés
MÁrmint úgyértem hogy melyik az az anyag amelyikkel a legjobban lehet dobálni..
2011. aug. 9. 19:36
 1/2 pacsi válasza:

melyik részére gondolsz? elég sok része van és mindhez más féle anyag a legjobb. A rúdnak kétfélét ismerek: fát és üvegszálas műanyagot. Ha választhatsz, akkor mindenképpen az utóbbit válaszd. Ha te magad csinálod, akkor a iglusátor rúdját ajánlom. Arra a fekete cuccra gondolok, amiből összefűzöl párat és kimerevíted vele a sátrat.

Ha a borításra gondolsz, akkor gumit meg szilikont ismerek. A gumi lehet bicikli belső vagy autó belső, az autó szerintem jobban tapad, de a szilikon még annál is jobban. Szilikon cső a legjobb.

Tegnap készültem el az első szilikoncsöves botommal, és sokkal-sokkal jobb, mint a gumis.

2011. aug. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

a legjobb a bőr bojtos, üvegszálas, szilikonos ördögbot

Magyarországon csak itt kapható:

[link]

2013. febr. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!