Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik játék lehetett ez? Aki...

Immigrant kérdése:

Melyik játék lehetett ez? Aki tudja melyik remekmű lehetett ez, írja le bátran. Eskü valahogy meghálálom :D

Figyelt kérdés
RPG játék, skyrimhoz vagy gothichoz lehetne hasonlítani leginkább. fps/tps nézet, a max level ilyen 8-10 körül lehetett. Minden szintnél egy új támadást (bill combo) tanult meg a karakter. Talán 4-5 class volt. Nem mostani játék szerintem olyan 2000 körüli lehet, de akkor nem adta oda haver most végig tolnám.Nem tudom mennyi segítség, de valami S betű rémlik a cím elején, talán Seven..... Valami. Próbáltam keresgélni de én nem találtam sehol. Biztos nem volt egy AAA cím, de egész jónak tűnt. Nem hiszem hogy nem létezik már sehol. Még ami rémlik hogy egy csontvázat ha megöltél a koponyát fel lehetett venni és el dobni,és még sebzett is ha jól emlékszem. Ha még valami eszembe jut szerkesztem.

2018. márc. 31. 14:32
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Valamiért nem kapok értesítést, hiaba van beállítva de ugy néz ki ez lesz az. Otthon le is rántom valahonnan csak fent van még valahol. Huuu hát először is 87 millió köszit XD utána nem tudom :D
2018. máj. 4. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!