Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek milyen lett a Far...

Szerintetek milyen lett a Far cry 5?

Figyelt kérdés
Én végigjátszottam az 1,2,3,blood dragon és a 4-et. A negyedik részt már kicsit untam ,mivel a olyan volt mintha egy kibővített harmadik résszel játszanék. A videók alpján ez a játék sem külömb.

2018. márc. 31. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Far Cry játék... még szép, hogy olyan mint az előző Far Cry játék... Nem is értem miért van mindenki annyira elképedve. Mit vártatok? Hogy majd 180 fokot csavarnak rajta majd egy hátast dobnak mint a primal-lal? Ott volt újítás és szinte mindenki utálta. Nekem nagyon tetszik a játék meg az összes többi is. Miért cserélnének le egy jól bevállt rendszert? Ami rossz, azon dolgozni kell, de ami jó, azt miért cserélnék le, csak mert 1-2 embernek túl unalmas és "olyan mint a régi csak új helyen új emberekkel".
2018. márc. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Érdekes az első három résznél valahogy működött..
2018. márc. 31. 11:16
 3/6 kleptomanitic74 ***** válasza:

State of Decay és farcry 3 szerelem gyereke

De legalább a fegyver hangoskönyv javítottak

2018. márc. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kleptomanitic74 ***** válasza:

State of Decay és farcry 3 szerelem gyereke

De legalább a fegyver hangokon javítottak

2018. márc. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én alapjáraton szeretem a franchiset, a legtöbbel játszottam is, de ez a Montana setting valahogy nem fogott meg. De ez egy abszolút szubjektív vélemény
2018. ápr. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik =D Nem játszottam az összes Far Cry résszel, de engem megfogott a játék. Maga a terület, és a szektás dolog nekem bejön.
2018. ápr. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!