Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki szeretném próbálni a...

Ki szeretném próbálni a Fallout 4-et, előtte érdemes végigjátszani az előző részeket?

Figyelt kérdés
Még soha nem játszottam Fallout játékkal, kivéve a Shelterrel, és ezért is tetszett meg a történet. Egyből a negyedik résszel szeretném kezdeni, mert sokan jónak tartják... Érdemes előtte végigjátszani az előző részeket, vagy nem folytatásos a története?
2018. márc. 5. 00:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden további nélkül végigjátszható, nincs benne jelentős utalás a korábbi részekre, amik gondot jelentenének. Én is így játszottam végig, és nem éreztem hiányát a korábbi részeknek.
2018. márc. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyik Fallout játék sem épül a másikra, szóval olyan sorrendben játszhatod őket, ahogy csak szeretnéd. Néhány referencia található, de azok csak egy kis pluszt adnak a világhoz, az élmény nélkülük is teljes lesz.
2018. márc. 5. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Jobban érdemes végig játszani az előző részeket, mint a 4-et. Egyébként, ha követted volna a híreket, valamikor februárban volt ingyen hétvége. Akkor lett volna érdemes.
2018. márc. 5. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az egyes Fallout játékok története nem függ össze, csak a világ a közös és ebből kifolyólag vannak utalások a korábbi részek eseményeire, karaktereire, helyszíneire. Tehát nyugodtan elkezdheted a negyedik részt.


Bár én is inkább a korábbi epizódok valamelyikét ajánlom, különösen a New Vegas-t, mint rpg az a legjobb a modern részek között. Ugyanakkor a klasszikus epizódokba is érdemes belekezdeni. (én most vettem rá magam és eddig jól elvagyok az első résszel is.)


Én leginkább azt javaslom, hogy az 1/2/New Vegas az amibe érdenes belekezdeni, ha igazi Fallout/rpg élményt akarsz.


Ha a felfedezés az ami jobban megmozgat akkor a 3, Washington D.C. elképesztően jól lett megalkotva.


Ha viszont a gördülékenyenebb harc, az építkezés, craftolás, túlélés érdekel és a lore, a sztori, nem mozgat annyira akkor a 4. rész.

2018. márc. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!