Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Segitseg Mi a baj?

Segitseg Mi a baj?

Figyelt kérdés
Letoltott sims 4 jatekom van 3000moddal. Rendesen be tudok lepni viszont peldakepp emlitve ha megakarok furdetni egy tipegot akkor a felnott megkerdezi de amikor kene emelnie es vinnie akkor mind ketten kinyujtjak maguk melle a kezuket (csak negyedig emelik el maguktol) es ugy csinalnak mintha nem akarnek toluk semmit.

2018. jan. 20. 20:44
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Már megoldottam a problémát és nem a játékkal volt a probléma. Utánna olvastam pár fórumon és azt írták nekik az vált be ha letöltötték a Sims 4 studiot es ott a modokat megjavították a progi által. Nekem is bevált köszönöm szépen a sok elítélést amiért nem tudok csupán 100ezret egy kis szórakozásra költeni és én tisztábam vagyok vele hogy mi az a tört játék, köszönöm azt a választ ahol nem elítéltek hanem segíteni próbált az illető. Kinek nem inge ne vegye magára.
2018. febr. 11. 11:10
 12/12 he84 ***** válasza:

Tudom én is 10. válaszoló, hogy a tört játékok általában több és egyéb hibákat is előidézhetnek. Ennek ellenére rengeteg tört játék és egyéb tört program van különösebb, nagyobb bajok, hibák nélkül. Vagy ha van is kisebb hiba, gond vele, akkor azt meg lehet oldani legtöbbször és kész. Plusz az is lehet néha gond, hogy az adott játék, vagy egyéb program nem tud futni alapból se azon a fajta gépen egyéb okokból, mint például nem elég jó neki az a Windows, kevés a RAM, vagy egyéb ilyesmi. De itt most nem erről van szó, csak egy példa volt. Amelyeket meg nem jól törnek fel, azoknál persze hogy jobban, nagyobb eséllyel fordulhatnak elő hibák, vagy mert nehezebb volt feltörni. Az meg szintén nem igaz, hogy senkit nem érdekel, ha egy tört játékkal gond van, ez túlzás. Nem hivatalos személyekre gondolok, hanem másokra. Igenis vannak, ahol és akik tudnak néha segíteni ebben is, akár elhiszed ezt, akár nem. Szóval nem kéne mindent a törtségre fogni, ami nem is úgy van.


Értem kérdező, akkor jó, ha sikerült megoldást találnod. Ám én ettől függetlenül azt javaslom, hogy nézd át jobban a mod-jaidat és szűrd ki, töröld ki azokat, amik nem annyira fontosak. Ugyanis főleg egy Sims 4-nél a 3000 mod az nagyon sok, illetve túl sok. Itt az erre vonatkozó korábbi pontosabb infóm újra a számodra, kérlek vedd ezt is figyelembe:

"hidd el kérdező, hogy van rá esély, hogy a 3000 darab mod igenis bekavarhat, lehetnek ott egymással kompatibilitási bajok. Ezt részben saját tapasztalatból mondom, részben alapból is tudom, hogy ez simán lehetséges. Én anno a Sims 2-vel jártam így mod-ok terén, legalább annyim volt, mint neked most a Sims 4-hez, illetve még 3000-nél is több volt. Aztán nehezen kiszűrtem a Sims 2-nél 1-2-őt, melyek törlése után megszűnt a kompatibilitási probléma. Ráadásul nem árt tudni, hogy a Sims 4-nél ott egy fájl a mods mappájában, ahol az van írva, hogy maximum 500 darab ajánlott, afelett nem nagyon. Nekem a Sims 4-hez pont 4-500 körül van, ennyi is bőven jó, nem kell több."

Főleg a Sims 4-re vonatkozó részét ajánlom jobban figyelmedbe a mod limit terén. A kötekedő, elítélő emberekkel pedig ne foglalkozz, akik nem képesek, vagy nem akarnak ezt-azt megérteni, sajnos vannak ilyenek is.

2018. febr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!