Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Segitseg Mi a baj?

Segitseg Mi a baj?

Figyelt kérdés
Letoltott sims 4 jatekom van 3000moddal. Rendesen be tudok lepni viszont peldakepp emlitve ha megakarok furdetni egy tipegot akkor a felnott megkerdezi de amikor kene emelnie es vinnie akkor mind ketten kinyujtjak maguk melle a kezuket (csak negyedig emelik el maguktol) es ugy csinalnak mintha nem akarnek toluk semmit.

2018. jan. 20. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

"Letöltött", "3000 moddal".

Itt a válaszod.

2018. jan. 21. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló nem ez a probléma mert meg mukodott de egy ideje nem raktam bele es par het mulva ezt kezdte
2018. jan. 21. 11:02
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Attól még ennél többet nem fogsz kapni. Tört játékkal élből nem foglalkozunk, pláne nem úgy, hogy le van töltve hatmillió szirszar hozzá.
2018. jan. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Elnezest hogy nem tudok szazezreket ilyenre kolteni erdekes masoknak megy rendesen nem hiszem ezzel van a baj de egybol be kell tamadni ertem en magyarok vagyunk miert segitsuk a masikat...
2018. jan. 21. 13:19
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
Két információt tudunk: Tört a játékod (ergo eleve millió szarsága lehet), és le van hozzá töltve egy csomó mod (ami szintén bekavarhat). SEMMI mást nem tudunk, ez alapján meg ha akarnánk se tudnánk segíteni. Ha te törten szeded le a játékaidat, ámen, de akkor vállalod azt, hogy szar lesz, és nem kapsz sehol segítséget a bajaidra. Ez van. Szerinted nem ez a baja, szerintem meg fingod sincs mi a baja, így ennyit ér a véleményed.
2018. jan. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 he84 ***** válasza:
100%

Csak mert tört játéka van és nem tud mindig majdnem bármit megvenni, még nem kéne így elítélve leszólni őt. Hát pedig hidd el kérdező, hogy van rá esély, hogy a 3000 darab mod igenis bekavarhat, lehetnek ott egymással kompatibilitási bajok. Ezt részben saját tapasztalatból mondom, részben alapból is tudom, hogy ez simán lehetséges. Én anno a Sims 2-vel jártam így mod-ok terén, legalább annyim volt, mint neked most a Sims 4-hez, illetve még 3000-nél is több volt. Aztán nehezen kiszűrtem a Sims 2-nél 1-2-őt, melyek törlése után megszűnt a kompatibilitási probléma. Ráadásul nem árt tudni, hogy a Sims 4-nél ott egy fájl a mods mappájában, ahol az van írva, hogy maximum 500 darab ajánlott, afelett nem nagyon. Nekem a Sims 4-hez pont 4-500 körül van, ennyi is bőven jó, nem kell több.


Ha pedig válaszokat vársz és te se tudod a pontos okát, bizonytalan vagy, akkor kérlek higgyél azoknak, akik ezt esetleg jobban tudják, legyen az akár tapasztalatból, akár egyéb okokból. Vagyis nem kéne a mod-okat védeni, hogy azok miatt nem lehet, mert igenis lehet, elmondtam miért és hogyan. Remélem ezek után már elhiszed.

2018. febr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

"Csak mert tört játéka van és nem tud mindig majdnem bármit megvenni, még nem kéne így elítélve leszólni őt."


Én nem ítélem el őt, ha ő tört játékkal játszik, játsszon. Viszont mivel az ilyenkor előforduló hibák 90%-a abból ered, hogy bele van barmolva a játék kódjába, így senki nem fogja a fáradságot venni, hogy egy szétbarmolt játék hibajelenségeit próbálja megoldani. Ha eredeti játéknál fordul elő hiba, az alighanem ezernyi más felhasználónál is előfordult, így alapos nyoma van a hibajelenségnek, és annak megoldásának. Tört játékoknál? Bármi lehet. Nem éri meg a fáradozást. Ez az ára annak, hogy nem fizet a játékáért. (Nem, ez nem ítélkezés, csak tisztában kellene lenni azzal, hogy semmi nem marad következmények nélkül. Ha letölt egy tört játékot, annak az lesz a következménye, hogy egyrészt vacakolni fog, másrészt senki nem fog foglalkozni vele)

2018. febr. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 he84 ***** válasza:
Ez tévedés, hogy amiatt lenne gond, mert tört játékkal játszik. Ahogy mondtad, a megvett játékoknál is lehet sokszor ilyen-olyan hiba, vagy egyéb gond. Így akkor itt van a kutya elásva. Hisz a tört játékok megvett játékokból származnak, vagyis továbbvihetik néha a hibákat. Nem azért van ez, mert tört a játék, elmondtam most hogy miért. És tudom, hogy nem mindig nem minden tört játék hibás, vagy ha egyéb gond van vele, van olyan, hogy meg lehet oldani. Ám a mod-ok mennyisége és hogy azok milyen mod-ok, ez szokott számítani, ha valaki használ hozzá, egy eredeti megvett játéknál is okozhatnak gondot mennyiség, milyenség terén. Szóval kár a törtre fogni minden hibát, beleértve a mod-okat is.
2018. febr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 he84 ***** válasza:
Plusz még attól is függ a gond esélye és milyensége, hogy az adott játék/program milyen és hogyan lett feltörve. Nyilván nem fog hivatalos segítséget kapni senki tört játékok/programok esetében, de itt-ott néha egyéb segítséget esetleg kaphat.
2018. febr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#8 Látom még mindig nem tiszta: A tört játékot szerinted miért hívják törtnek? Belebirizgálnak a kódba, ráadásul még cska nem is egységes módon, így a megannyi különböző törés meganyni különböző hibát idézhet elő. Eredeti is lehet hibás? Lehet, csak épp a kutyát nem érdekli, amikor millió plusz egy nem egységes, dokumentálatlan hibát idézhet elő csak a törés. Az ember nem fog a tört játék hibáival foglalkozni, pont azért, mert tört. Ez nem (csak) elvi kérdés, ha a hibát történetesena törés okozza, akkor a jóisten nem fogja neki megoldani. Abba pedig senki nem öli bele az energiát, hogy ezt meghatározza.
2018. febr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!