Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért ilyen "gáz" a PlayStatio...

Miért ilyen "gáz" a PlayStation 1?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk vmi jómódú család, így nekünk anno csak egy használt ps1-re tellett(akkor már kezdett megjelenni a ps2 is) és most akinek van ps2-je(jobb helyeken vmi xbox 360) csak röhög rajtam, hogy nekem csak az 1-es verzió van meg. Az 1-en vannak ugyanolyan szórakoztató játékok, mint bármelyik elektronikus game-n(jó, talán csak a grafika között van különbség). Én szeretem a ps-emet, de másoknak ez miért nevetséges? :S

Igazából lesz@rom, ki mit mond a játékomról, csak arra lennék kíváncsi, miért is mondhatják ezt... :D


2010. jún. 3. 16:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
*x360-ra bocs!
2010. okt. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A PS1-re gyártották le a legjobb játékokat, melyeket később PS2-re illetve PS3-ra nem gyártottak le.A PS-ek közül egyértelműen a PS1 a legjobb, kár, kiadták már a 2-es vagy 3-as PS-t:(
2010. dec. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
szerintem nem gáz sőt én szívesebben játszanék 1-el mint a 2-vel
2010. dec. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A PS1 még mindig jobb az összes többinél
2010. dec. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Tudom hogy már régi a kérdés de énis idefirkantom válaszomat :D Szerintem nem gáz a ps1. Én sem egy túl gazdag családból származom és őszintén szólva kicsit rosszul érzem magam mióta megvan a ps2-m. 2010 karácsonyán vettem és rosszul érzem magam mert szegény ps1 feledésbe merült. Persze a régi kedvenceimet nem felejtettem el (Gran Turismo, Tony Hawk :)). Sőt én nekem ezek még PsP-re is megvannak (amit szintén nemrég szereztem :D). A legviccesebb az egészben az hogy én a ps1-emen nőttem fel. :D Még akkor kaptam mikor még óvodás voltam (akkor csippelve asszem 5 játékkal). Azóta ugyanazt a gépet ha most elővenném minden probléma nélkül vinné bármelyik játékot ami ps1-es és ami érdekes lehet hogy egyszer sem volt javítva. Akinek manapság Xbox360-a van az cumizik (3ledes halál) én ezért vagyok PS párti. :) Mindent összevetve játsszál vele tovább élvezd a Sony legjobb konzolját. Megyek is leülök a ps1-em elé és nyomok valami izgi játékot. :D ^^
2011. febr. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem most PS3-am van, de nagyon hiányzik a PS1 és a PS2 is.
2011. máj. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én szó szerint a SONY konzoljain nőttem fel! anno 2002 környékén kaptam meg a PS1-esemet amivel nagyon jól elvoltam!2006 környékén kaptam meg a PS2met (Rainbow Six 3:DD)és most talán fél éve vettem meg a PS3-amat ezzel is nagyon elvagyok(COD BO) :D Mindeggyik itt csücsül a polcom, gond nem volt vele és néha napján még elő veszem a legelső SONY konzolt ;) Hogs of War haverommal egyik kedvencünk volt :D tiszta Worms Mayhem :D
2011. aug. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!