Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Bf1 vagy COD WW2?

Bf1 vagy COD WW2?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég jelent meg a cod ww2. Iszonyatoaan megtetszett. Ezzel az a baj hogy a bf1 is tetszik és csak az egyiket szeretném megvenni. A cod ww2-nek a story módja nagyon érdekel viszont a multi része nem tetszik. A bf1 story módját nem ismerem annyira de a multi része sokkal jobba etszik mint a cod ww2 story módja. A kérdés az hogy érdemes-e megvennem a bf1 egyet így hogy már kb 1 éve kijött vagy inkább vegyem meg a cod ww2-t.(talán a bf1 multi része miatt szivesebben megvenném azt csak lehet hogy így egy év után ha megveszem jászok vele pár hónapot és kiadják az új részt akkor meg bánni fogom hogy miért nem vártam)


Szerintetek melyik legyen??


A válszokat előre is nagyon köszönöm!



2017. nov. 15. 20:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#10: Ha kapok új tartalmat a kedvenc játékomhoz, akkor én szívesen kifizetem a Season Passt. Ott a Titanfall 2, isteni játék, minden kiegészítő ingyenes hozzá, hurrá! Csak az a baj, hogy az eddig megjelent összes kiegészítőben sincs annyi tartalom, mint egy darab CoD DLC-ben.
2017. nov. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
59%

"de még meg kell venni hozzá az 50 eurós season passt "


miért kéne megvenni? Alapjátékkal nem lehet játszani?

2017. nov. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!