Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Bf1 vagy COD WW2?

Bf1 vagy COD WW2?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég jelent meg a cod ww2. Iszonyatoaan megtetszett. Ezzel az a baj hogy a bf1 is tetszik és csak az egyiket szeretném megvenni. A cod ww2-nek a story módja nagyon érdekel viszont a multi része nem tetszik. A bf1 story módját nem ismerem annyira de a multi része sokkal jobba etszik mint a cod ww2 story módja. A kérdés az hogy érdemes-e megvennem a bf1 egyet így hogy már kb 1 éve kijött vagy inkább vegyem meg a cod ww2-t.(talán a bf1 multi része miatt szivesebben megvenném azt csak lehet hogy így egy év után ha megveszem jászok vele pár hónapot és kiadják az új részt akkor meg bánni fogom hogy miért nem vártam)


Szerintetek melyik legyen??


A válszokat előre is nagyon köszönöm!



2017. nov. 15. 20:28
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Elírtam!!


Azt írtam hogy a bf1 multi része jobban tetszik mint a cod ww2 story módja. Azt akartam írni hogy a bf1 multi része sokkal jobban tetszik mint a cod ww2 multi része.

2017. nov. 15. 20:31
 2/12 anonim ***** válasza:

Ajánlom az ea vagy más néven origin access-t. Havi 1200 Ft és a Bf1-gyel ingyen tudsz játszani (meg még egy csomó más elég jó játékkal) persze csak addig, amig a havi díjat fizeted. Az első hónap ingyenes. Ez az idő elég arra, hogy kipróbáld pl a Bf1-et és hogy megéri e neked megvenni,vagy havonta fizetni.

PC re és xboxra van ez a szolgáltatás

2017. nov. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Melyikkel fogsz többet játszani? A multival vagy a single-vel?

Nekem játékmenetében sokkal jobban bejön a CoD (gyors, pörgős), te tartalomügyileg nagyon keskeny. A Season Pass meg még 50 euró.

2017. nov. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is az Origin Access-t ajánlom. Codból meg ha csak a sztori mód érdekel akkor ugyan nem vagyok a torrent híve de ha tényleg nem akarsz multizni benne akkor a 6-7 óra játék nem ér 18 ezer Ft-ot ergo "felesleges" az eredeti játék.


Egyébként #2: "Havi 1200 Ft és a Bf1-gyel ingyen tudsz játszani "


Ha már fizetsz érte az nem ingyen van, hanem havi 1200 Ft-ért.

2017. nov. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
BF1
2017. nov. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Ha már fizetsz érte az nem ingyen van, hanem havi 1200 Ft-ért."


A szolgáltatásért fizetsz, nem a játékokért. A szolgáltatás egyik része az, hogy úgy játszhatsz játékokkal, hogy nem kell megvenned, vagyis ingyen.

2017. nov. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Asszem a bf1-et fogom megvenni hiszen most hogy utána néztem a story módja is nagyon érdekes számomra. A multi része meg ezerszer közelebb áll hozzam mint a cod ww2 multi része. Igaz a második világhaborút sokkal jobban szeretem. ( mondjuk főleg a "D-Day" miatt)
2017. nov. 16. 18:29
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válszokat!! Csak annyi kérdésem lenne, bogy így kb 1 éve jött ki a bf1 érdemes-e megvenni?
2017. nov. 16. 19:37
 9/12 anonim ***** válasza:
#8: Hogyne, még PC-n is rengetegen játszanak vele.
2017. nov. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

bf1, cod-nál megveszed a játékot 60 euróért, de még meg kell venni hozzá az 50 eurós season passt és már jön a season pass 2 is (igen, készül), ami szintén 40-50 euró lesz, szóval 1 játékra elverhetsz kb 50 ezer forintot, hagyjuk már.

Lassan lealacsonyodik az EA is a Bethesda féle The Elder Scrolls Online szintjére, minden fél évben egy új kieg 20-60 euróért, hogy azért is vegyed meg és költsél az amúgy már kifizetett játékra.

2017. nov. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!