Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Izgalmas PC játékok?

Izgalmas PC játékok?

Figyelt kérdés
írhatnátok egy rövid jellemzést is róla...
2010. máj. 28. 21:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Splinter Cell sorozat.-egy titkos ügynökös\lopakodós játék.jó!
2011. márc. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

A Quake 4 nagyon brutális egy FPS!!!

Jó még a Battlefield Bad Company 2 is (2010) jó kis FPS!!!

2011. ápr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

prince of persia :warrior within

nagyon jó kis játék,iszonyatosan übermegagigakirály horcok vannak benne szerintem...és a történrte se rossz:


Herceget egy halhatatlan teremtmény, Dahaka üldözi. Ezért a Herceg elutazik az Idő Szigetére, ahol az a célja, hogy visszatekerje az időt, és megakadályozza az Idő Homokjának elkészülését, így a Dahaka nem fogja őt üldözni, és becsaphatja a végzetét. A Herceg találkozik az Idő császárnőjével, Kaileenával, aki először segít neki, majd ellene fordul, mert ő is a végzetét akarja megakadályozni, ami az, hogy a Herceg megöli... Kaileenának nem sikerül legyőznie a Herceget. Végül a Herceg legyőzi a Dahakát a szigeten szerzett Vízkarddal, ami a szörny egyetlen gyengéje... Ezután Kaileenával együtt a Herceg elindul Babilonba, egy új életet kezdeni, egymással.

2011. máj. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

assassin's creed 1,2,brotherhood,és idén év végén jön a revelations.ez egy scf-fi,kaland játék ami a jövőben és a középkorban játszódik a lovagok idejében.főhősei bérgyilkosok:altair ibn al-lahad(1 és revelations részek) és ezio auditore da firenze(2,brotherhood és revelations).és desmond miles(mindegyik rész)ő egy kísérleti emberke aki egy animus nevű időgépbe beül és egy bérgyilkos szerepét ölti fel.altair egy arab bérgyilkos aki a közel kelet városaiban harcol a templomosok ellen és a végén rájön hogy a mestere al mualim is egy templomos lovag akit ki kel iktatni,mint bigbosst a játék végén.a 2 részben ezio auditore da firenze megszületik,felnő és olaszország városaiban mászkál és ő is a templomosok ellen harcol illetve befolyásos emberekt gyilkol és használhatja da vinci gépeit,fegyvereit.a főellenségünk rodrigo borgia a pápa lesz.a brotherhoodban cesare borgia a főellenségünk,helyszín ugyanaz,szereplő ugyanaz,multiplayer is van,és testvériséget építhetünk fel és ő velük harcolhatunk illetve tölthetünk le kiegészítőket a játékhoz is.a revelations részben is lesz multi ezio is benne van de már nagyon idős és lehet hogy itt altair a másik bérgyilkos ellen kell felvenni a harcot,a trailer alapján azt láttam.és valószínű hogy itt is lesznek letölthető kiegészítők.jó játék még a prince of persia sorozat,wolfenstein, ez ilyen fps világháborús játék,mafia 1-2,call of juarez trilógia(3 rész ebben a hónapban jön)ez ilyen western játék,call of duty sorozat,a 8 rész novemberben jön az assassins creed revelationsal,nfs sorozat(nfs run is novemberben jön),gta sorozat,dirt 3,dirt 2.dirt 1,avatar,splinter cell sorozat,rainbow six sorozat,ezek lövöldözősek,kémesek,hawx 1-2,repcsis játékok,heroes over europe,repülős,il-2 sorozat,repülős,r.u.s.e stratégia,turok 2008 dinóvadászos játék,street fighter 4 verekedős,gun western játék,wheelman,kocsis sandbox akció játék,vin diesellel a főszerepben és ez most nem vicc,driver sorozat,kocsis,sandbox játék,a wheelman elődje,far cry trilógia,lövöldözős,3 jövőre jön,brothers in arms trilógia,lövöldözős,a 3 résznek magyar a szinkronja,tron evolution a film játéka,sci-fi,lego játékok,könnyed mászkálós játékok,asterix játékok,ezek is könnyed bunyózós játékok,battlefield sorozat.fps,a 3 is novemberben jön,duke nukem forver,ebben van minden lövöldözés sci-fi,pucér nők,szerencsejáték,drog,konditerem,evés,ivás böfögés,autogramm adás és hugyozás :D (ajánlom!)hát remélem elég játék ötletet adtam,de adok még párat! :D

[link]

ez egy oldal ahonnan akár rendelhetsz is vagy nézhetsz és letölthetsz persze torrentoldalról mert innen csak rendelni lehet.ja és ne hidd hogy azért adtam az oldalt mert én megveszem a játékokat,csak azért hogy adjak ötletet mert én is illegális letöltő vok :D

2011. júl. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Elég elavult a téma, de majd más olvassa akkor. Próbáld ki a LEGO játékokat (pl. Gyűrűk Ura, stb.), lehet, hogy gyerekesnek tűnnek, de azért meg tudnak lepni érdekes dolgokkal, néha jókat nevetek rajta :) Noha lehet, hogy csak 14 vagyok, de általában nem kötnek le az ilyen játékok, de ez mégis, gondolok ezalatt a Gyűrűk Ura részére. Ajánlom a kipróbálását főleg azoknak, akik fosnak a horror játékoktól, mint én is :D
2015. jún. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Itt találhatsz jókat ez egy új weboldal, és folyamatosan bővül:

[link]

2017. ápr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!