Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Izgalmas PC játékok?

Izgalmas PC játékok?

Figyelt kérdés
írhatnátok egy rövid jellemzést is róla...
2010. máj. 28. 21:39
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
62%
GTA, mert lehet benne k*rvázni, embereket ölni meg autó lopni
2010. máj. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
12%
olyan pc játék ami izgalmas sosem lesz
2010. máj. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
A GTA-t én is támogatom, illetve a második világháborús játékokat is ajánlom, pl. Medal of Honor sorozat, vagy Call of Duty sorozat.
2010. máj. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:

legalább valami kategóriát mondj vagy érdeklődési irányt... mert van akinek már a Sims is az van akinek csak a FEAR vagy a Modern Warfare 2 elégíti ki az adrenalinszükségletét...


Nekem izgalmas pl a diablo 2 HELL fokozaton és a Gears of War vagy az Unreal Tournament. Jellemzést meg tippeket írok ha megmondod mi érdekel, melyik játékfajta.

2010. máj. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Én végülis csak azt szeretném,hogy soroljatok fel játékokat,melyeket kedveltek!Csak a gyakorikerdesek.hu nem engedte úgy feltenni a kérdést,hogy "Mondtok PC játékokat?"Az izgalmas szó csak azért szerepel,hogy a kérdés ne csak annyiból álljon,hogy "PC játékok?"


Tehát írjátok le a számotokra legkedvesebb PC játékot,és írjátok le miről szól,hogy mások is kedvet kaphassanak.

2010. máj. 29. 16:23
 6/26 anonim ***** válasza:

Hearts of Iron 3

Második világháborús stratégiai játék és szinte az összes országot irányíthatjuk benne.

Rengetegféle egységet képezhetünk ki, különböző szempontok alapján minisztereket jelölhetünk ki, hadműveleteket tervezhetünk, majd hajthatunk végre, szövetséget köthetünk és hadat üzenhetünk különböző országoknak, irányíthatjuk a hírközlést, tehát milliónál is több lehetőségünk van. Mindenkinek ajánlom!

2010. máj. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Na, ilyenre gondoltam!Köszi én már töltöm. :)
2010. máj. 29. 17:07
 8/26 anonim válasza:
74%

tegnapi 16:20 vagyok


Diablo 2: egy egész fantasy világot felölelő folyamatos akcióval dúsított logikus fejlődési rendszerrel ellátott izgalmas játék. Rengeteg szintlépéssel, teljesen véletlengenerált tárgyakkal és pályákkal. Sose mész ugyanazon a pályán, ezáltal mindig izgalmas. Saját magad készíthetsz a talált tárgyakból és mágikus rúnákból nagyhatalmú varázstárgyakat, amik baromi jól megerősítenek. Természetesen olyan sokféle ellenség (nagy mennyiség, véletlengenerálásból fakadóan néha pokoli nehéz tulajdonságok) áll utadba hogy ledöntsd a pokol 4 nagyurának terjeszkedését, hogy folyamatosan gyakorolnod kell és jobbnál jobb cuccokat találnod/készítened. Nagyon feelinges, bár a grafikája némileg idejétmúlt. Cserébe viszont egy P3-ason is vígan elfut :)


Imperium Galactica 2: Űr-stratégia. Elég ha annyit mondok, hogy a magyar fejlesztőcsapat tökéletesn átláthatóan megoldotta hogy egész csillagrendszereket tudj irányítani és nem csak jelképesen, hanem ha akarod bolygónként építkezel, űrhajókat gyártasz, földi tankhadsereget, kémkedsz, saját haderőt hozol létre olyen egységekkel amit megint csak te raksz össze a kikutatott alkatrészekből. Fain változatos tötrénet, idegen fajok garmadája, akikkel egyezkedhetsz, szerződéseket köthetsz, aprólékos diplomáciát folytathatsz vagy egyszerűen mindent lesöpörsz haederőddel. A csata folyhat a világűrben vagy a bolygófelszíneken. Ez is a megunhatatlan kategória és túl erős gép se kell hozzá.


Dead Space: nemrég jelent meg ez a horror-scifi-akció játék. Egy bajbajutott vészjezéseket szóró kihalt űrhajóra kerülsz fel mint karbantartó-mérnök. FOkozatosan kideül az ért hogy a hajó mégse kihalt, hanem kölünböző eddig nem látott idegen lények népeítették be. Az egész játéknak nekem tökre olyan hangulata volt mint az Alien-filmeknek. Szörnyen igzalmas hangok, pályaépítés. Csúcs grafika, és az egész játék nem csak a mész oszt lősz kategória. méterről méterre mersz csak haladni mert a lények nagyon furfangosak és a pálya is elég zegzugos. 2000 óta az egyik legjobb játék ami megjelent a piacon. Ijedőseknek vagy kiskorúaknak viszont nem ajánlom, mert a hangulat mély nyomás alatt tart és trancsír is van benne bőséggel. Ha teheted próbáld ki mindenképpen


és még egyet ajánlok így a végére (persze tudnék még vagy 20-at :)) The Witcher

Egy hihetetlen részletgazdag fantasy világba visz el. Összetett történettel. Egy rpg-kalandjáték. Utóbbi idők legnagyobbja. MInden történésed kihat az egész játékra, táegyakat veszel fel és készíttetsz. Varázsitalokat kotyvasztasz a rétről összegyűjtött alapanyagaidból, speciális mozdulatok egész sora. Tökéletesen egyedi hangulat, álleejtős grafika ... de az a baj, leírni is kevés lenne mi mindent raktak bele. Keress rá google-ban vagy simán neten.


+1 mert jól aludtam :)

Call of Duty: Modern Warfare 2: A legzúzósabb-legváltozatosabb-legizgalmasabb lövöldözős játék sztem amit mostanábal (talán megkockáztatom hogy egész életemben) láttam. Tökéletesen filmszerű cselekmény, látványos megkomponált akciók, rengeteg fegyver. Tökéletesen hozza a Sólyom Végveszélyben és az Elit Halálosztók tipusú filmek hangulatát. Látványos fordulatos cselekmény, végig motiválnak a harcra. Hihetetlen jó grafika, és hangok.

Talán meggyőző, hogy miután végigjátszottam egyből elkezdtem az elejéről és újra végigjátszottam. Annyira nem akartam abbahagyni, pedig nem vagyok egy fanatikus és ilyet nem is szoktam csinálni :)


Jó játékot! ;)

2010. máj. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
KÖSZIIII!
2010. máj. 30. 20:24
 10/26 anonim ***** válasza:

nekem életem kedvenc FPS-e a HALF-LIFE 2, amit nemrég vittem ki



egy Gordon Freeman nevű tudóst irányítasz aki az első rész után ébred fel egy City 17 nevű városban amit a Combine nevű idegen erő szállt meg, Freeman meg a lázadók mellé áll

14 részre van osztva, baromi változatos; a grafika a korhoz képest igen jó, a fizikai motorja ma is megállná a helyét, ja meg egy rakás mod van hozzá neten


csak ajnálani tudom

2010. máj. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!