Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Izgalmas PC játékok?

Izgalmas PC játékok?

Figyelt kérdés
írhatnátok egy rövid jellemzést is róla...
2010. máj. 28. 21:39
1 2 3
 11/26 anonim válasza:

diablo-deadspace-imperiumos vagyok: :)


Tyűűű tényleg, a Half-Life2! Hogy hagyhattam ki? :) Meghatározó élmény! mai szemmel is szép a grafika, durva a sztori és vagányak a harcok, pláne ha az utánna lévő epizódokat is végigjátszod! Amúgy a gamerankingson a világ összes játéka értékelve ven és a Half-Life az első (tehát a szavazók szerint a világ legjobb PC-s játéka)

[link]


Fura lesz de ehhez a játékhoz javaslom hogy vedd meg mert elérhjető áron megvehető egy nagyon jó válogatás. A neve: Orange Box. Kb 3500 Ft, de tartalmazza az eredeti Half-Life 2-t (hosszú, izgalmas, nagyon változatos játék) az Episode One-t, az Episode Two-t (két remek küldetéslemez) A Lost City-t ami egy rövidke tech-demo, A team Fortress-t ami egy multis FPS (egész más világ) és a Portal nevű igen kreatív játékot. És ráadásul legális, peccseli a Steam automatikusan és remek minőségű magyarítás is elérhetővé válik az összes játékhoz.


Én szülinapomra kaptam meg épp idén és fenomenális ajándék.

2010. jún. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Én pedig egyáltalán nem ajánlom a Call of Duty: Modern Warfare 2-t, ez a cikk, amelyet egy gamer blogon olvastam, szépen összefoglalja a véleményemet a játékról:

1.: Az IWnet: Már korábban is említettük, hogy ez a rendszer egy kalap szarral egyenlő. [igen a bejegyzésben nem lesz cnezúra] Miért? A borzalmas ping miatt elsősorban, ami miatt, ha egy kicsit többen, ergo kb. 70 000-nél többen játszanak online, akkor minden lobbyban host-lag van, ami elviselhetetlen. Aztán ugye ez a csodás platform allergiás a nagyobb partykra, így egy olyan 5-6 személyes társasággal már művészet egy lobbyra felcsatlakozni. Vagy ledobja a fél lobbyt, vagy külön lobbyba adja be a játékosokat, etc. etc.. Szóval..Ez egy anomália.. Pont.


2.: A Steam: Igen, a csodás Steam. Eme rendszerrel nekünk sokáig semmi bajunk nem volt..Ugye mi ezen keresztül beszéltünk egymással voice chat-en, [azért, mert skype-unk nincs, a TS-em meg elbaszódott] és semmi baj nem volt vele..Aztán az utóbbi időkben rászokott arra, hogy megnémul, és hiába ordít az egyik a mikrofonba, a msáik ne hallja..Ilenykor, annak akinek néma, restartolnia kell az egészet. Aztán a csodás Anti-Cheat rendszer. Elvileg a Steam arra lenne, hogy lebannolja a hackereket, ám ezt még semmilyen véletlen ellenére sen csinálja meg..Az ingyenes hétvégéken, sok alacsony rangú, törtes gyereknek az az első, hogy leszed egy 10th prestige, lvl70-es hacket, majd a wh-t, és az aimbot-ot, had szívjon a többi player..És ennek nincs semmi következménye..Már odáig fajult, hogy hackelt lobbyk, és ehhez hasonló finomságok vannak a PC-s verzión.


3.: A spawn system: Nah, hát ez az MW2-ben egy külön fogalom..Annyira elcsezték, hogy az már törvénybe ütközik..Egy kisebb mapon, [pl. Scrapyard] gyakori esemény, hogy a lelőtt ellenfél 5 másodperc után ismét ott van a seggedben egy shotgunnal ,és vígan lelő..Vagy Domintaionben az igazi apokalipszis az, ha elfoglaljuk az A-t, és a B-t, vagy a B-t, és a C-t, így az ellenfél folyton ugyanoda spawnol, és csak le kell őket darálni..Most ha ez veled történik meg? Mondanom se kell.Borzalmas..


4.: Bunkó player-társadalom: Jó..Tudjuk, hogy ezt most panaszkodásnak fogjátok venni, de egyszerűen borzalom, milyen idegesítő játékosok vannak MW2-n..Pl. egy híres lowkodási módszer: One Man Army, Danger Close, Ninja, és egy gl-es gépkarabély..Fogja kilövi a két gl-t, one man army, visszavált ugyanarra a class-ra, és gl-zik megint..És így szivatja a többi játékost. Egyébként a gl [gránátvető, NooBTuBe] használta már, már általános az MW2-ben, mivel nincsnek adminok , akik az ilyen fegyókat letiltanák a szerverekről..Ugye CoD4-en, jobb körökben, nincs olyan, hogy NooBTuBer társadalom. Aztán a Nuke-Boosterek, akik elmennek a pálya egy rejtett zugához, és ott az egyik lerak egy Tactical Insertion-t, a másik meg megöli 25-ször, és így nukeolnak..No Comment..


5.: A random map-rendszer: Ezt is eléggé elbaszták..Van olyan, sőt legtöbbször így van, hogy úgy kb. 3-4 mapot nyomat egész nap, és van olyan, hogy egy pályán nem is mész akár egy hétig is..Például, legutóbb amikor játszottam, megjegyeztem, tizenkéstszer (!) mentem az Afghan nevű mapon..Már a könyökömön jött ki..

2010. jún. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:

22:05: multiban nem próbáltam single-ben a játék hibátlan.

Már a megjelenésének első napjaiban visszahozta a teljes fejlesztési költséget (ami egy nagyszabású mozifilm kiadásaival vetekszik) és azóta sokszoros bevételt és sokmilliós eladást produkált. Szal nem csak az én véleményem :)


Amellett nagyon sok fps-sel játszottam már, úgyhogy nem a levegőbe beszélek.


De tulajdonképpen lehet olyan akinek nem jön be. AZért egy próbát megér. Nézd meg havernál, warezben vagy ilyesmi aztán majd eldöntöd h. tetszik-e

2010. jún. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Call of duty 1+united offensive multiplayer

San andreas multiplayer

2010. jún. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Oblivion: Ez egy szerepjáték, fantasy. Annyi minden van benne, és annyi mindent lehet benne csinálni, hogy lehetetlen egy darabig megunni.

Fallout3: majdnem ugyanaz, mint az előző, csak itt az atomháború utáni földön járunk.

Postal 2: nagyon beteg FPS, de a jó értelemben.

Warcraft 3: stratégiai játék, de ezt tuti ismered. Ha mégsem, mindenképp szerezd meg!

Need for Speed - Most wanted: Szerintem az egyik legjobb autó versenyzős PC játék.

Ja és persze ajánlom még bármelyik GTA-t, főleg az utóbbiakat GTA SA, GTA 4 stb.

2010. jún. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Half Life 2: Mert az egyik legjobb FPS!!!

Prince of Persia részek, főleg a Sands of Time. (Ne keverd össze a filmel, tök más a kettő.) Tökéletes irányítás, iszonyú jó harcok, elképesztő helyszínek

2010. jún. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Nemtudom nekem a régi idők játékai jönnek be, pl:


Might and magic 6 : ez is egy kalandjáték, lehet körökre osztott módban menni, vagy simán mint egy rpg ben.Egy csapatot irányitasz belső nézetben, és kismillió questet kell teljesiteni.Én még soha se tudtam kijátszani.


[link]


itt találhatsz hozzá egy 10 méter hosszú leírást a játékról, de ebbe aztán minden benne van :)



ami még jó : jedi knight dark forces 2 , ez olyan mint pl a jedi academy, csak az intrók nem a játék motorjával készültek hanem szépen kamerával, valódi színészekkel ( elég jó :) ) menni kell megölni mindenkit, és válasszthatsz hogy jó vagy gonosz oldalon viszed végig a játékot



És még egy : horde :northern wind : ez egy stratégiai játék, nem tudom időben betájolni, de ez se túl könnyű, tele van csapdákkal, bonyolult questekkel, és az épületeket is bizonyos sorrendben és mennyiségben kell épitened hogy újakat kapj.Nem egy észnélkül hentelős game

2010. jún. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:

Szerintem az elég relatív, hogy izgalmas.

Ha úgy vesszük mindegyik játék izgalmas addig amíg nem csal benne az ember.

Pl.: hiába játszol a F.E.A.R.-al ha közben mögötte ott van a trainer és meg se halhatsz.

2010. jún. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Mass Effect: ha szereted az rpg-t, a sci-fit ez lesz a kedvenced, viszont ha nem, vaalószínúleg soha nem fogod szeretni. Én mindenesetre szerettem, nagyon jók a párbeszédek, a szinkronhangok nagyon jók, a játékmenet is príma.

De a legjobbat a végén mondom, a story. A játék storyja engem magávalragadott, főleg hogy válaszaink befolyásolják a történetet.

Sok szerencsét hozzá, és ha végeztél az 1. vel akkor jöhet a második rész.

Hajrá.

2010. jún. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

a Half-Life 2-s vagyok


még ajánlom a ToCa Race Driver 3-at, a legjobb és legszebb autós játék, amit életemben láttam, csakhát...én nehéznek tartom (: bár akinek a rallyversenyzés az ereiben csordogál, annak menni fog ;)


(amúgy lehet hogy nem a világ legjobb és legszebb autós játéka, de a Need for Speed szériából nem játszottam sokkal)

2010. jún. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!