Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CS:GO scriptek használata...

CS:GO scriptek használata miatt kaphatok VAC bant?

Figyelt kérdés
2017. júl. 2. 04:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Így van.
2017. júl. 2. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kozben utananeztem ezeknek,kodiak aztirja,hogy scriptek miatt nem kapsz vac bant viszont mashol olvastam,hogy overwatch bant, pl.: bhop miatt lehet kapni..:)
2017. júl. 2. 05:17
 3/5 A kérdező kommentje:
esetleg elavult iras lenne?azota jott ki valami frissites?!
2017. júl. 2. 05:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Bármilyen eszköz használata ami olyan tisztességtelen előnyt ad amit más nem használ, azt a többi játékos látni fogja és jelenteni fognak érte. Lehet hogy a VAC nem szűri ki ha nincs köze a játék fájljaihoz, de a közösség ki fogja és bannolnak is érte. Bhop-ért biztos. A többi scriptet sem éri meg használni, hacsak nem akarod újra megvenni a játékot.
2017. júl. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

milyen scriptről beszélünk az se mindegy.

Pl beraksz 1 pontot célkeresztnek, azért nem jár ban, de bunny-hopért már mehet a report meg a ban is.


Itt is vannak kategóriák. Ahogy előttem írták, ha tisztességtelen előnyre teszel vele szert, akkor kaphatsz ban-t.

2017. júl. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!