Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha a mediafire oldalon töltöm...

Ha a mediafire oldalon töltöm le azért kaphatok büntetést?

Figyelt kérdés
Németországban élek és ugye itt erősen büntetik a torrentezést,az internetről való letöltögetést stb,és nem mertem kockáztatni egy hülye játék miatt hogy esetleg küldjenek egy 800 eurós csekket,amíg nem tudom biztosan hogy az ilyen oldalakat nem büntetik-e úgy mint a rendes torrentel való letöltést.A játék egyébként egy winrar fájlban van amit csak le kell tölteni,kibontani ,futtatni és kész.Néztem és Steamen sem tudom megvenni ,pedig ott néztem először.A válaszokat előre is köszönöm!

2017. ápr. 17. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Németországban is csak a fájlmegosztást büntetik (feltöltés, megosztás). Egy tárhelyről való letöltés egyiket sem valósítja meg.
2017. ápr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rengeteg olyat olvastam hogy egy filmert,zeneert,játékért kaptak sulyos büntetest :/ ezért aggódom
2017. ápr. 17. 15:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem értelmezted az első választ, olvasd el újra mert csak ugyanazt tudom mondani.

Ha tilos lenne a letöltés akkor szó szerint semmilyen weboldalt nem nyithatnál meg amin kép, zene vagy videó van, mivel ezeket mind letöltöd ahhoz hogy megjelenjenek. Ha Youtube-on nézel egy videót azt valójában a gépedre letölti a böngésző és onnan játssza le a videoablakba. Ha tilos lenne a letöltés, akkor minden tilos lenne, mivel nincs letöltés nélküli internethasználat.

2017. ápr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:o ertettem en a valaszt ,csak pontosan igy ,bővebben kifejtve vartam :D nagyon szepen koszi!
2017. ápr. 17. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!