Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A szülinapomhoz kaphatok...

Hitetlenhitű kérdése:

A szülinapomhoz kaphatok segítséget?

Figyelt kérdés
Tudtok játékokat mondani? 15. szülinapom lesz és nem tudom, hogy milyen „játékok” (programok) legyenek amelyeket bent lehet játszani. Itthon tartom, fiúk és lányok is lesznek a szülinapomon (én is lány vagyok) és a szüleim is itthon lesznek. Előre köszönöm a segítséget! (Akár linket is csatolhattok)

2017. ápr. 17. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen a csapat, mennyire aktív, szereplős, de én pl. biztos játszanék beugrót. Nem tudom mennyire ismered, ha esetleg nem, menj fel a youtube-ra, írd be és nézz meg 1-2 videót. Nagyon vicces és csak úgy repül az idő! Ha esetleg még táncolni is tudnak, van egy remek játék. Mindenki párba áll, akár lány-lány is lehet, nem ciki. És az egyik (ha vegyes a páros, akkor a lány) bokájára lufit kell kötni. Mindenféle zenére kell táncolni, mint limbó, rocki, disco, stb. A cél, hogy a fiú a saját partnere lufiját megvédje tánc közben, a többi pár lufiját viszont kipukassza. Az nyer, aki a legtovább megőrzi a saját lufiját.

Aztán, ha vannak a csapatban nagyon jó barátok, lehet 10 kérdésből álló kérdéssort csinálni. A legjobb barát pár egymással háttal ül, felteszik nekik a kérdéseket, pl. ki olvas többet? ki bátrabb? és mindkettőnek válaszolnia kell, természetesen úgy, hogy a másik ne lássa. Ahol a legtöbb válasz egyezik, az a legjobb barát nyertes páros. :) Hirtelen ezek jutottak eszembe, ha valami nem érthető, megpróbálom részletesebben. Isten éltessen sokáig!

2017. ápr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
22%

Tartsatok csoportos orgiát,hivjátok meg terry blacket és soros györgyöt.

Boldog szülinapot!

2017. ápr. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van egy csomó party-társas: Activity, Dixit, Tabu... de belekezdhettek 1-1 komolyabb játékba is, ha vevő rá a társaság (Pandemic, Andor, Catan, Elfenland pl)
2017. ápr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszii szépen!! ❤❤

(Várom tovább a válaszokat)

2017. ápr. 18. 15:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!