Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen lenne egy II. világhábo...

Milyen lenne egy II. világháborús Assassin's creed?

Figyelt kérdés
Egyik nap jutott eszembe. Szerintem nem lenne rossz alap, hogy a nagyhatalmak valami kincs miatt estek egymásnak a templomosok nyomására. Talán túl sok lenne a politika a nácik miatt? Szerintetek milyen ötlet? Én még arra is gondoltam, hogy a későbbi Berlin elég izgalmas terep lenne a fal miatt.

2017. márc. 4. 15:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Azért szerintem a II. világháború nem csak és kizárólag a zsidókról szólt. Volt ott azért egy Pearl Harbor is, meg nyilván kell a náci vonal, mivel ők voltak az egyik oldal, de nem kell bele szerintem sem, a 100x eldurrantott közhely már, h úristen, te ölheted meg hitler-t. Valóban sablonos lenne és unalmas. EGy szó, mint száz, a II. világháború nem a zsidókról szólt, így nem gondolom, hogy őket kell megtenni főszereplőnek.
2017. márc. 11. 13:42
 12/16 anonim ***** válasza:

mivel a Ubisoft francia ezért szerintem francia szemszögből lenne a játék

tudom hogy a Unity-ben azért párizsban van a II. világháborús pálya mert a játék a francia forradalom idején játszódik csak meghülyül az animus és másik időt tölt be de egy háború sújtotta Párizs szerintem sokkal jobb lenne mint a sablonos Berlin, meg a még sablonosabb amerikai-angol-náci történetvezetés

2017. márc. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem jó lenne, ha a Csendes-óceánon játszódna. Japánokkal és amerikaiakkal. Lehetnének hajós, tengeralattjárós, szigetes pályák, szerintem hangulatos lenne és a lopakodásnak is lenne szerepe.

Ráadásul nem lenne elcsépelt. A Csendes-óceáni konfliktust viszonylag kevés játék dolgozta fel eddig.

2017. márc. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Na igen, vannak azért ott érdekes dolgok, atombomba meg mi egymás. Csak szerintem azért is kerülik ezt, mert USA egy komoly piac, ezért pénz beszél alapon USA-t kéne beállítani szegény szerencsétlen önvédő pozícióba, de ott az atombomba ami amúgy is egy vitatott dolog, hogy szükséges volt-e vagy nem, szóval nehézkes ez is :D bár ebbe szerintem is több potenciál van. Franciaország se rossz ötlet, azért ott volt egy normandiai partraszállás meg stb. Csak az kevés lenne egy önálló AC-hez szerintem
2017. márc. 12. 20:38
 15/16 Brandon41 ***** válasza:

#4 nekem az a rész kifejezetten tetszett( már mint a unity-ben a 2. vh-s rész,az egész játék annyira nem).

Én megnéznék egy 2. vh-s AC-t.

2017. júl. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Fingkirály ***** válasza:
A hidegháborús/modern idős AC már létezik, csak nem Assassin's Creed, hanem Hitman :)
2018. márc. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!