Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen lenne egy II. világhábo...

Milyen lenne egy II. világháborús Assassin's creed?

Figyelt kérdés
Egyik nap jutott eszembe. Szerintem nem lenne rossz alap, hogy a nagyhatalmak valami kincs miatt estek egymásnak a templomosok nyomására. Talán túl sok lenne a politika a nácik miatt? Szerintetek milyen ötlet? Én még arra is gondoltam, hogy a későbbi Berlin elég izgalmas terep lenne a fal miatt.

2017. márc. 4. 15:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne rossz.

Egyébként van egy hasonló játék. The Saboteur a címe.

2017. márc. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem maga a hangulata jó lenne, de kivitelezni elég nehéz lenne. Mármint úgy, hogy hű legyen az Assassin's Creed címhez.
2017. márc. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Meglesem a Saboteur-t, köszi :D Hát igen, a sok fegyver miatt nehéz lenne, hogy igazi AC legyen.
2017. márc. 4. 20:34
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

ha jól emlékszem a Unity-ben van egy bónusz pálya amiben megbolondul az Animus és Arno a II. világháborúba kerül

pont ez volt a Ubisoft célja, hogy felmérjék mennyire lenne igény egy II. világháborús AC-ra és milyen visszajelzést kapna

2017. márc. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem derült ki semmi, hogy mik voltak a visszajelzések?
2017. márc. 5. 13:18
 6/16 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem pozitívan fogadta a közönség
2017. márc. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Megnéztem youtuben a gameplayt. Elég furcsa, de érdekes. Szerintem van benne potenciál. Talán olyanokat is bevonzana akik magát az AC-t nem szeretik, de a témát igen. Reméljük, hogy lesz ilyen a jövőben!
2017. márc. 6. 11:05
 8/16 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, szerintem nem tudnák jól kivitelezni. A II. VH alapból nagyon tág fogalom, sok helyszínes, amik között nehéz lenne találni megfelelőt, ahol játszódna a játék. Emiatt a tipikus sablonos sztorit hoznák össze.

Egy koncentrációs táborba (nagy valószínűséggel pont Auswitzbe) hurcolt zsidót alakítasz, aki egy Assassin segítségével megszökik a táborból, viszont a családja nem tud elszökni, így ők ott maradnak. A főhös bosszút forral, Assassin lesz és elkezdi a nácikat gyilkolni, végül pedig kiderülne nem is öngyilkos lett Hitler, hanem a főhösünk ölte meg. Ez elsőnek jó hangzik, de viszont nagyon sablonos lenne szerintem.

Meg nem tudom, hogy tudnál-e még rendesen Assassinkodni a játékba, hisz már bőven a gépfegyverek és puskák uralták a csatákat, így elég messziről is ki tudnak szedni.

Lehet, hogy nem lenne igazam és tényleg jó játék lenne, de az Ubisoft az utóbbi időben annyira jó játékokat nem tud már gyártani, hogy rendesen megtudják csinálni. :(

2017. márc. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát így nem hiszem, hogy belegyalogolnának a zsidó témába, mert ez nagyon ingatag alap. Vitákat is generálna talán, szóval én semmiképp sem a zsidó vonalra terelném a dolgot. Túl sok lenne a politika, a ferdítés meg a démonizálás. Ígyis lennének páran akik hisztiznének miatta. Szerintem a modern időkben is működhet az assassin's creed. Egy hideghábrús AC is eszméletlen lenne sztem. Ott aztán kellett a sunyulás meg a titkolózás. Én látok benne potenciált, visszatérve én a náci részt nem erőltetném nagyon, csak vitákat generálna.
2017. márc. 10. 12:54
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkor te nem II. VH háborús AC-t akarsz kérdező. :D
2017. márc. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!