Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek nem pofátlanság a...

Szerintetek nem pofátlanság a steamtől, hogy csak 2 órán belül lehet pénzvisszatérítést kérni egy játékért?

Figyelt kérdés

Ez iszonyat kevés idő. Megkaptam karácsonyra a Homefront The Revolution c. játékot (én kértem, mert szerettem az elsőt is), és még novemberben lett megvásárolva. Kb. 13 órát játszottam vele eddig, de akkora egy bugos szemét az egész, hogy végig se tudom vinni. 20 percenként gamebreaking bugokkal találkozom, és megint besz***rt valami a mapon, ez a játék ilyen állapotban boltokba hogy a fenébe kerül?

A Steam felelőssége kiszűrni a nem működő sz**rokat, szerintem kutya kötelességük lenne kiválogatni, hogy mit árulnak. 500+ eredeti játékom van (Uplay, Origin, Steam, lemezes, ami csak létezik), de úgy érzem eljött a pillanat, hogy ettől a ponttól kezdve egy büdös fillért nem fogok eredeti játékra költeni, mert annyi undorító nem működő mocskot árul ez az áruház, hogy inkább letöltöm ingyen, mert annyi játékkal lettem már átverve.


2016. dec. 29. 09:39
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Azt azért leírnám még, hogy nem tartom a Steamet egy utolsó senkiházi bagázsnak, ne legyen belőle félreértés. Én azt gondolom, hogy lehetne ennél precízebb, és kifinomultabb a rendszer, és én ebből a rendszerből mostantól inkább nem, vagy csak kevesebbet kérek. Mindenki vegyen nyugodtan bugos játékokat, fizessen bárki majdnem egy teljes árat egy Season Passért, nekem tökmind1, de az ne legyen probléma az interneten, ha valaki valamivel kapcsolatban a nem tetszését fejezi ki. Könnyű mindent elrendezni azzal hogy ennél van rosszabb is, meg hogy utánanézhettem volna (utánanéztem, de ezt már írtam), de az tény, hogy van egy jelenleg felemásan működő, gyakorlatilag színvonalában fokozatosan romló ipar (ami a megjelenéseket és egyebeket illet), és ez a rendszer csak azért működik, mert ezt a vásárló tolerálja. A problémákról beszélni kell, itt nem arról van szó hogy kinek van igaza - hanem az érvek felsorakoztatásáról. Azt senki ne mondja, hogy ez a Steames rendszer 100%-ban tökéletes, ahogy van.
2016. dec. 29. 10:21
 12/14 A kérdező kommentje:
És az 5#-től elnézést kérek a haragos hozzászólás miatt, remélem nem az tűnik ki majd a mondandóból.
2016. dec. 29. 10:23
 13/14 anonim ***** válasza:
Pedig kaphatsz. Ha megnézed a játék alatt az értékeléseket, akkor többen is felhívják rá a figyelmed, hogy a játék bugos.
2016. dec. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Ha elolvastad volna a kommentemet, akkor látnád hogy több helyen is utánakérdeztem (Reddit, Steam fórum stb.), hogy a JELENLEGI állapotában (1.7-es Patch) hogyan működik a játék. Azt mondták hogy bugmentes, többen is, de nem az.


De ne korlátozódjon le a Homefrontra a téma, hisz ez a problémának csak egy eszköze, nem maga a probléma.

2016. dec. 29. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!