Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steamen hogyan lehet pénzvissz...

Steamen hogyan lehet pénzvisszatérítést kérni?

Figyelt kérdés

A névnapomra kaptam 1 steam játékkódot, amit én beis írtam, és működött is. De nem ezt a játékélményt vártam, és nemis tetszik a játék. Valahogy visszalehetne kérni a pénzemet?

A steam támogatásnál és azon belül a játéknál nemlelek olyat, hogy pénzvisszafizetés.

A játék neve: Knights And Merchants


2016. márc. 22. 15:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Jah és 2 napja van meg, valamint 39 percet játszottam vele.
2016. márc. 22. 15:48
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
mivel kaptad nem pedig vetted ezért nem lehet + nagy tahóságnak tartom hogy kapsz egy játékot amit a saját hasznodra pénzre akarsz úgymond vissza váltani. Ez a visszafizetős móka csak akkor működik ha steamen magadnak veszel játékot. ha giftként kapod vagy csak a kódot kapod meg akkor nem lehet visszafizetést kérni. ez van.
2016. márc. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%

csak magadnak vett játéknál adnak vissza pénzt és azt is csak abban az esetben, ha nem te vetted a játékot (pl van egy gyereked, aki lehúzott pénzt a kártyádról steames vásárlással).


Ilyen nincs, hogy "nem tetszik, visszaadom". Egyéb iránt ezt te el is fogadtad, amikor létrehoztad a fiókodat, érthető, emberi nyelven le is volt írva. Pénz visszafizetés csak kirívóan ritka eseteknél áll fenn, főleg pénz csalás/lopás esetében.

2016. márc. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3as bocsika de nagyon picccit tévedsz am minden jó amit írtál ugyanis lehet visszafizetést kérni de csak bizonyos feltételek között pl ha a játszott óra nem lépi túl a 2 órát :) amikor nyomod pénzvisszatérítést, lehet választani hogy miért kéred vissza a pénzed, tudom mert csináltam ilyet, az egyik játék nagyon nem akart futni + a funkciót is kiakartam próbálni :D bár azóta lehet változott a dolog mert ez akkor volt amikor bejött ez az opció :) a kérdező meg még mindig egy tahó :D
2016. márc. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pont az a lényege, hogy nem tetszik, visszaadom... Hogy ha valaki odaajándékozta neked a játékot steamen keresztül akkor, rajtuk keresztül vissza lehet téríteni, csak kell a supportnak írni.


De én úgy tudom, hogy mivel a knights and merchants még mindig ingyen megszerezhető, ezért nem lehet visszatéríteni az árát. De próba szerencse...

2016. márc. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen pénzedről beszélsz? Meg egyébként steamen nem lehet játékkódot venni csak magát a játékot, szóval ha gift-be kapod akkor sem a kódot kapod meg és tudtommal a steam csak akkor fizeti vissza a pénzt a a steam rendszerén keresztül vásároltad a játékot. Pl. ha veszel egy dobozos játékot, beváltod a kódot, arra neked nem adják vissza a pénzt, ugyanis steamen a játékok 70% drágább mint a dobozos verzió és így több pénzt kapnál vissza, mint amennyiért vetted.
2016. márc. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pénzemet? Én nagyon megbecsülném, hogyha ilyen ismerősöm lenne. Ennyiből miért nem mész oda akitől kaptad, követeled vissza azt a pénzt amit Ő adott ki, és b*szod le azért, mert olyan játékot vett, mai nem feltétlenül tetszik neked? Szánalmas, hogy ilyen emberek élnek. És még pofád is van feltenni a kérdést... Látom téged az sem érdekelne, ha ezzel megbántanál valakit.. Szerinted hogy esne annak, aki megvett neked valamit, hogy eladod, és veszel belőle mást?


Tudod van olyan Steam-en a legtöbb játéknál, hogy DEMÓ letöltése. Én általában vagy nézek videót egy adott játékról, vagy leszedem demót, mielőtt aktiválnám KIVÉVE HA NEKEM VESZI VALAKI.


Gyalázatos, hogy milyen emberek élnek..

2016. márc. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!