Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends ARAM mód -...

League of legends ARAM mód - hogyan kell jól játszani?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Nemrég elértem a LOL-ban a 20-s szintet, és elkezdtem kipróbálni az ARAM módot.

Hát, neki vágtam, azonban 10 játszmából csupán 4 meccset nyertünk meg. Bár nyilván normális esetben gondolom nagy lehet a vereségi arány ezen a szinten, mégis mikor benne vagyok a meccsben, az ellenfélnek valamiért mindig sikerül jobban felfejlődnie, és persze többször megölni minket.


Saját tapasztalatotokat hívva segítségül, szeretnék tanácsot kérni, hogy lehet megnyerni egy ilyen meccset, hogy mire érdemes odafigyelni?


Válaszotokat előre is köszönöm.



#győzelem #áram #League of Legends #hogyan kell játszani #sok vereség
2016. dec. 4. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
36%

1. Ha a mobok közelében vagy, halálukkor xp-t kapsz. Ha te ölöd le a miniont, akkor jobban fejlődsz (+ pénz, több item, stb).

2. csapatmunka fontos, tehát olyan hősöket vinni, amik kiegészítik egymást. Pl mi trollkodtunk már malphite, jarvan, alistar, yasuo kombóval is.

3. ha kevés a HP-d menjél vissza hátra. Ha sok pénzed van, ölesd meg magad a toronnyal így tudsz vásárolni, az ellenség meg nem kap killt.

4.ARAM-ra tipikusan jobb a shield+heal, mintsem a flash+ignite, nagyon sokszor megmenthet.

2016. dec. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Mivel random ezért nem tud olyanokat vinni.

Emellett lényegtelen ki öli meg, a közelben lévők közt oszlik el az xp. Toronnyal meg kb lehetetlen megölteni magad, mert általában mindig van ott valaki, csak akkor nem ha gyors ace volt.

2016. dec. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

elvezni kell ezt a modot es nem foglalkozni senkivel


ha meghalsz 20x akkor meghalsz 20x... ha nem nyersz akkor nem nyersz, mehet tovabb


sokan ragorcsolnek erre a modra is es halalosan komolyan veszik, van amikor 30-40percig elmegy egy jatek pff

meg ragequit+report stb. :)


egesz csaka szerencsen mulik... minap is 5 ranged ellen, ugy, hogy abbol 4 a legundoritobb poke champ volt

nekunk meg semmi...


volt egy masik is ott osszesen 6 stun volt ellenfelnek, mondanom se kell, hogy semmi esely nem volt


winnel kb 20ip-vel kapsz tobbet... ha most ez erdekel akkor nyomjal normal jatekot...

2016. dec. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Közel 600 aram winem van.Segítek a jàtékban ha gondolod,vagy bàrkinek aki ebben a jàtékmódban szeretne többet jàtszani.Írjatok privit,és jàtszhatunk együtt.
2016. dec. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!