Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valami játékot tudnátok...

]Black_Death[ kérdése:

Valami játékot tudnátok ajánlani amit érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Rocket League,CS:GO,Dirt3 mat már kiválasztottam!

Ezek lennének az első játékaim!És hosszú távon szeretnék velük játszani 1-2 év!És nem tudom mit válasszak még! 4-5 játékot vennék de nem tudok többet csak ezt a hármat!És ezért kérem a segitséget!

Kikötések:

-Multiplayeres legyen!

-Max 12.000FT(180Lei)Legyen!



2016. nov. 28. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Overwatch
2016. nov. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem vinné el a gépem! :C Valami ilyesmi szintü játékok mint amiket leirtam!
2016. nov. 28. 18:30
 3/4 anonim válasza:
Hat teso a CSGO egy nagyon jo jatek de ha nem akarod megutálni azt játszani kell elég sokat, ahhoz, hogy elerj egy olyan szintre hogy elvezd. plusz ahhoz eger meg egerpad is kell, eleg komoly, a gep is szepen siman kell vigye, mert ha nem keptelenseg jo lenni, mivel ez reflexeken, gyorsasagon, pontossagon mulik. Csak azert hogy ne kerulj bele a tipikus orok silver kategoriaba es megutald az egeszet, az a baj ha nem veszed komolyan nem fogod elvezni.
2016. dec. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! A sokat játszással nincs gond! Mert nagyon szeretek játszani!És nagyon jó reflexeim vannak ha meg szokom az érzékenyésget meg stb.Egy sima fekete egérlapom van egy Microsoft kábel nélküli egér meg Laptopon játszanám!
2016. dec. 10. 12:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!