Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes-e elkezdeni aion-ozni,...

Érdemes-e elkezdeni aion-ozni, vagy esetleg tudtok-e ajánlani más mmo-t?

Figyelt kérdés

Sziasztok, f2p mmo-t keresek. Az Aion-on hezitálok most leginkább, olvastam hogy kezdenek ki halni a szerverek nem tudom hogy ez mennyire igaz? Akik jelenleg is aionoznak, szerintetek érdemes bele kezdenem vagy inkább keressek valami más játékot? Ha igen akkor tudnátok-e ajánlani olyat amivel sokan tolják?

Az alábbi játékokat probáltam:

Wow: 7 évig toltam vele pöppet unalmas főleg tört szerveren ezért kilőve.

Age of Conan: anno 2-3 éve amikor még játszottam vele eléggé haldoklott az is

swtor: jó-jó de olyan nagy mértékű korlátozások vannak hogy nem éri meg vele játszani (szerintem).

dc universe+champs online: nem igazán az én világom.


Raiderz-el kezdtem el játszogatni, nem rossz csak én mint pvp orientált játékos félek hogy a játék nem nyújt annyi "pvp élményt" mint pl egy aion ahol van outdoor pvp köszönhetően a 2 ellenséges frakciónak etc.


Elnézést ha a [fogalmazás] skillem még nem maxos :P. A válaszokat/ötleteken/tanácsokat előre is köszönöm!



2012. dec. 22. 18:32
 1/4 anonim válasza:
Ha pvp orientált vagy akkor érdemes megnézned ezt a játékot: Silkroad online azon belül én a Termination tört szerveren játszom. A sima alap játékban nagyon lassú a fejlődés és mire eljutsz egy pvpre alkalmas szintre beleunsz a játékba. A küldetések meg nem kötnek le túl macerásak(számomra). Sok a választható kaszt, keverheted őket eléggé el lehet merülni benne. Grafikailag nincs a csúcson, de szerintem még tűrhető. Az aion nekem nem jött be annyira, nem köt le. Meg, hogy van az, hogy felrepülök íjásszal és utánam bugol a levegőbe egy szörny?? ...
2012. dec. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Aion egyáltalán nincs kihalva... legalábbis az amerikai nincs. Ott érdemes játszani.

Ha pvp felé húzol inkább akkor Aika Online. Szerintem az is nagyon jó.

2012. dec. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megnézem aion-t north am.-on akkor. Feltételezem ott is több szerver van, melyiket ajánlanád popularitás szempontjából? Illetve melyik szerver(ek) preferáltak magyarok által?
2012. dec. 22. 20:00
 4/4 anonim ***** válasza:

mind1 melyik szero, orulj ha NA-n talalsz 50-nel tobb magyart

az amerikai Aion-nak is ugyanannyi hatranya van mind elonye...

a legnagyobb gond a ping, lehetetlen pvp-zni, meg az instakban is gondot jelent

2012. dec. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!