Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Erdemes elkezdeni jatszani meg?

Erdemes elkezdeni jatszani meg?

Figyelt kérdés
A counter strike meddig lesz meg ilyen nepszeru? Erdemes elkezdeni jatszani? Mert amig van kivel addig nyilvan jo, de ha mar kevesbe lesz nepszeru akkor nem sok ertelmet latom. :)
2016. okt. 28. 00:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyugi a CS az egy kultusz játék még 30 év múlva is meglesz. Kezd el nyugodtan.
2016. okt. 28. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak a CS:GO-t napi félmillió ember játssza egy időben, nem kell tartani attól, hogy mostanában véget érne.
2016. okt. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Érdemes hát. Én játszanék is veled, ja gondolod. Nem régóta játszok én sem. Írj, ha lenne kedved játszani.
2016. okt. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Persze, hogy érdemes. Rengetegen játszák még mindig, nem lesz olyan, hogy nem lesz kivel játszanod. Max. egy évtized múlva :D Mondjuk egyre kevésbé népszerű, kevesebben játszák szerintem mint régebben, és a játékfejlesztők is már csak kínlódnak vele mert nem tudnak mit kitalálni már, de nyugodtan elkezdheted.
2016. nov. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Igaz senki nem gondolta volna, hogy ilyen hosszú életű lesz ez a játék, de minden más mellett ez is bizonyíték arra, hogy régen sokkal jobb dolgokat csináltak mint most! Itt nem csak a játékra értem! És ha erre rájön majd az a rengeteg ember aki évről évre megveszi az új játékot mert reménykedik, hogy hátha majd ez jobban sikerült mint az előző meg az azelőtti. Egyszer rájönnek, hogy nem érdemes újjat venni mert nincs benne új!
2016. dec. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5: "régen sokkal jobb dolgokat csináltak mint most!"


Ezzel egyetértek, itt vagyok például én, a magam 40 évével. :)


"erre rájön majd az a rengeteg ember aki évről évre megveszi az új játékot mert reménykedik, hogy hátha majd ez jobban sikerült mint az előző meg az azelőtti. Egyszer rájönnek, hogy nem érdemes újjat venni mert nincs benne új!"


Ez viszont egy ökörség. Ha ez igaz lenne, még mindig a Pong-al meg az Asteroids-al játszanánk, hiszen semmi újat nem lehet már kitalálni. 32 éve játszom videojátékokkal, és jobban élvezem, mint valaha.

2016. dec. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Assassin's Creed, CoD, NFS, új van benne? Nincs, ezek a nagy híres játékok már süllyednének el ha az embereknek lennének igényeik...
2017. jan. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
# 7 Ezekben nincs új az előző részekhez képest. Ez nem azt jelenti, hogy nincs olyan játék, amik nem hoznának magukkal újításokat. Ne a CoD-ra, meg a hasonló ezerhatszázhúsz részes játékokra gondolj, azokban nem lesz újdonság az ezerhatszázhuszonegyedik részben sem.
2017. jan. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát igen de értelmeset csinálhatnának velük :D
2017. jan. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!