Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CS:GO-ban érdemes lenne...

CS:GO-ban érdemes lenne versengőznöm?

Figyelt kérdés
Nos, eléggé új játékos vagyok, alig van 70 órám a játékban. Változó teljesítményt produkálok könnyedben. Előfordulnak a 20-8-as, 15-4-es statok, viszont olykor még az 1.0-s kill/death ratiot is alig tudom tartani. Biztosan függ ez az ellenség csapattól, a szerencsétől és attól, hogy milyen formában vagyok. Attól félek, hogy ha versengőben épp a rossz formámat hozom, akkor hamarabb megunom a játékot, mint ameddig egy meccs tart, illetve az 5 tagú csapatban nagyon kitűnik, ha épp nem jól játszok. Szerintetek érdemes lenne kipróbálnom a versengőt?
2016. okt. 27. 22:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Miért ne mehetnél? 70 óra már elég jó kezdésnek.

Én pl silver 1-ből indultam régen, aztán MGE vagy DMG szinten ott hagytam, mert 1000 óra után meguntam.

Minimális angol kell hozzá meg a pályák kifejezéseinek 80-90%a és hajrá.


Kezdésnek viszont semmiképp nem ajánlom a sokak által kedvelt Dust 2-t, mivel rengeteg ott a csaló meg a smurf.

2016. okt. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!