Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen laptopot érdemes venni...

Gyulai Balázs kérdése:

Milyen laptopot érdemes venni gta 5re?

Figyelt kérdés
Gta 5 minimum és medium grafika közt bíró laptopot szeretnék venni majd, de nem tudom milyet érdemes. tudnátok pár laptop márkát írni + a laptopról hogy mi van benne? 130 ezer ft-ba megúszom?

2016. okt. 27. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Esélytelen a 130.
2016. okt. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt van ez, 130.000.

[link]


És a helyedben kérnék bele még 4GB memóriát, mert ha felteszel egy 64 bites Windowst, meg ráküldöd a GTA 5-öt, akkor ott vége a dalnak.


Vagy gyűjtsél még, és vegyél egy asztali gépet, vagy egy erősebb laptopot, ha mindenáron azt akarsz. De asztali gép esetében jobb cuccokat kapsz a kinézett laptop áráért.


Nekem 200.000-es laptopom van, és medium-high környékén fut a játék. De lehet ebből az árból tudtam volna egy jobb asztali gépet venni, csak az életvitelemből kiindulva nekem a laptopra nagyobb szükségem van most.


Ha meg laptop, és 130 a keret, akkor a fenti gép jó példa, böjtölj ki mellé még 4GB RAM-ot és akkor lowon tudsz vele játszani. Szerencsére a játék jól van optimalizálva, így gyengébb gépeken is egész jól fut, nem úgy, mint a GTA IV a kezdetekkor....

2016. okt. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De mondok egy vadat. Lehet jobban jársz, ha veszel egy konzolt, és mellé a játékot, és még olcsóbban is jössz ki.

Például:

Xbox One S (Slim) 500 GB (Fehér) - 100.000 Ft

GTA V - 19.000 Ft


Ez így 119.000 Ft, és nincs lagg meg nem tudom. A laptop meg 130.000, + memória, pixelhiba (legalább 1 hónap) garancia nélkül. Tehát 142.000 lenne a vége a laptopszalonnál.

2016. okt. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennyiért én is konzolt javasolnék. Igaz, hogy én pc párti vagyok, de ha csak gta5-re kell a laptop akkor a konzol is megfelel. De szerintem nem kell az XBOX One slim eléga sima is vagy a PS4.
2016. okt. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor konzol mellett döntök, mert érdemesebbnek látom! Köszönöm a válaszokat! :)
2016. okt. 30. 19:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!