Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3 multin játszanak...

Battlefield 3 multin játszanak még, érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Én tört battlefield 3-an játszok. Sajnos már kevesebb játékos játszik, és egyre több szerverre magyarok nem is kapcsolódhatnak. Eredeti bf3-on 3800-an, amin én játszok pedig csak 500-an vannak. A bf4 sajnos nem jöhet szóba, mert laptopról játszok. A 2-3 ezer forintomért mit kapok? Csak az alap mapokat, ugye? Na de én mindegyik pályán szeretnék játszani, kb. mennyibe kerül teljes egészében minden? Colonel service star 100-as vagyok, gondolom az eredetin újra kell kezdenem mindent? A játékosok mennyire erősek? Én darálni szeretek :) A csalókat, hackereket mennyire szűrik? Nálunk csak ma például 23 játékost bannoltak, nem igazán tudok panaszkodni a csalókra.


A másik gondom, sok szerveren bizonyos k/d fölött bannoltak, a projeteket még több helyen nem tolerálják, na meg szinte mindenhol van votekick, néhány helyen voteban is. Csak annyi kell, hogy pár ember összefogjon, és mehetek más szerverre.


2016. okt. 26. 23:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindenképpen megéri megvenni, legjobb BF a BF4 után(tapasztalat)

Ha minden pályán, minden fegyverrel szeretnél menni, akkor a Premium Editiont kell megvenni, nem külön az alapjátékot és a prémiumot.Ez kicsit drágább, stem 7-8-9ezer ft. küröl van, ez a helytől, oldaltól függ. A csalókkal meg természetesen televan az egész játék.(Sőt már BF1-ben is vannak)és valahogy nem nagyon akarják bannolni őket.Ez persze NEM AZT JELENTI, HOGY CSALNI KELL!!!Egyébként én a Bf4-et jobban ajánlom, de leírnád, hogy milyen laptopd van, mert nem biztos, hogy nem viszi. remélem segítettem. :-)

2016. okt. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!