Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van annyi hacker a Team...

Miért van annyi hacker a Team Forrtress 2-n?

Figyelt kérdés
Jómagam nem hackelek, de felmegyek egy szerverre és csupa olyan játkost találok aki belémüt egyet közelharcival vagy akármilyennel és meghalok. Vagy akit égetek pyroval ezerévig sem fog meghalni, meg aki úgy szalad mint állat, holott nem scout. Nem tudom hogy ez tényleg hack e vagy sem, de én így nem élvezem a játékot.:( Régen talán jobb volt?

2016. aug. 18. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezeknek amiket te hacknek gondolsz a 90%a nem az. Közelharci fegyverekkel is lehet critelni, a 200 hp alatti karaktereket simán 1 hitelni lehet, ha szerencséd van és beadja a critet. Kémet, Scoutot, Snipert rengetegszer 1 hiteltem már full életről pedig nem hackelek. Pyroval valószínűleg olyan karaktereket égettél akiket előtte egy medic overhealelt és ezért kb. 30%al több életük volt, vagy pedig az égetés nagy részénél kint voltak a lángszóró hatósugarából, csak nem vetted észre mert olyankor a képernyőd felét a lángszóró lángja eltakarja. A mozgási sebességet is számos tárgy tudja növelni, heavynek a steakje, medicnek a medigunja, soldiernek a bannerje vagy az ostora, stb. Tény, hogy vannak hackek, és ingyenesen le lehet tölteni sokat, ráadásul a legtöbbet sajnos még a Steam VAC védelme sem ismeri fel csak hónapok elteltével, de ettől függetlenül ezek még mindig elég ritkák. Amúgy a TF2 mechanikailag iszonyat gagyin van megcsinálva, például minél kevesebb a pinged és minél több az FPS-ed, annál nagyobb a pyrod lángjának a hatótávja, és hasonlók, erről rengeteg videót is csináltak. Tehát ha laggolsz akkor simán lehet hogy ezért érzed azt, hogy nem hal meg valaki akit égetsz, vagy gyorsabbak nálad a karakterek.
2016. aug. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ohh, hát ez sok mindent megmagyaráz. Viszont nem laggolok mert nemrég kaptam új gépet. Köszi a választ.
2016. aug. 18. 18:01
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem arra a lagra gondolt, amit a magas ping okoz :D Ezt pedig a lassú net okozza, nem a rossz gép.

A géped és a szerver közti kommunikáció lassú, ezért nem mindig azt látod, ami valójában történik.

2016. aug. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyrészt a magas ping is okozza, másrészt az is ha gyenge a géped és szaggat a játék. A szerver a lángszóró sugarát a pozíciódhoz és a mozgási sebességedhez méri, de ez játékosonként változó, akinek rosszabb a netkapcsolata annak a láng pozíciója is egyre lassabban változik. Ezért van az, hogy egy Pyro 200 FPS-el és 3 pinggel néha ilyen távolságból éget :D


https://www.youtube.com/watch?v=brTvsOJF2hs

2016. aug. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azér nekem nem nem három pingem szokott lenni, hanem 30-40, másrészt én a játékost igenis égettem, mivel azt a sebzésjelző hangot állandóan hallottam.
2016. aug. 19. 02:28
 6/10 A kérdező kommentje:

Ohh, na még valami nagyon érdekelne! MIÉRT LŐNEK OLYAN GYORSAN? Mármint gondolom láttátok már olyan spyt aki villámgyorsan szúrogat vagy pyrót a sörétesével, jómagam is tapasztaltam, de csak spynál. Ez mi? Ez nem lehet igaz!

Most léptem föl egy szeróra de már elment a kedvem mert nekem ez a gyors lövöldözés nem ez nekem nagyon új. :(

2016. aug. 19. 06:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert szerintem neked be van állítva az automatikus újratöltés, nem? Lő egyet, újratölt, lő, újratölt. Alapjáraton csak akkor tölt újra ha már kilőtted az összes golyót a tárból.
2016. aug. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem, nincsen beállítva, megnéztem.
2016. aug. 19. 20:22
 9/10 anonim ***** válasza:
robocraftban is vannak olyanok hogy nem látod, halottnak van kijelölva azt egyszer elmész egy pontba azt ott megöl pár másodperc alatt. amikor meg mutatja hogy ki ölt meg akkor egy 60 fényév távolságra lévő pontra mutat. de amúgy a gondod a ping lehet amint már előttem is leírták. mekem amúgy az volt tf2-ben hogy snipeltem azt egy pisztollyal lábonlőttek (full hp-n és medic-el a mögöttem) és meghaltam. nem tudom hogy most olyan erős pisztollyal lőtt vagy hackelt de azért 180 hp-t (nem biztos hogy annyi, régen játtszottam) egy lövéssel...
2016. aug. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem már van egy 800 óram TF2-ben,eddig egyszer láttam csalót,de azt nem felejtem el ,mikor felmentem már a csapattársaim is mondogatták hogy csal, ellenem játszott és demoman volt , én beálltam spyba, hiába voltam láthatatlan szószerint követett, akar honnann akartam lathatatlanul a kozelebe menni ,mar eleve ram nezett es lött
2016. nov. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!