Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem fut a gépen rendesen...

Miért nem fut a gépen rendesen a The Sims 3?

Figyelt kérdés

A 12 hibakód az rendszeresen előfordul ritkán megtudom csinálni hogy átírom a saves mappába a mentés nevét de egyáltalán nem tartós megoldás és csak néha tudom alkalmazni.Valamint a játék fogja magát és leáll elég sűrűn.

Már nagyon sok ilyen kérdést olvastam és amit írtak mindent megcsináltam ezeket konkrétan: Windows-eseménynaplózás letiltása (semmi), Akkor volt valami olyasmi hogy adatvégrehajtást megkell akadályozni a játtéknál meg is csináltam (semmi).

Sajnos nincs meg eredetiben a játék. (de nem tudom befolyásolja-e ,mert olvastam olyat is hogy akinek megvan ugyanugy csináljak ezeket.)

Szerintettek a mi lehet a baj ?

leírom a a gépem tulajdonságait:

Processzor:Pentium(R) Dual-Core 2.50GHz

Ram:3GB

Rendszer:32bites operációs rendszer, x64 alapú processzor

Nem a legjobb, ezzel lehet a gond ?



2016. aug. 10. 20:01
 1/4 anonim válasza:

Simán elbírja a géped nem hiszem hogy ezzel lenne a gond.

Én amikor letöltök egy játékot és sehogy se akar működni letöltöm egy másik verzióját és általában az már működik.

Előfordul hogy hibásan töltik fel a játékot.

2016. aug. 11. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
amikor letöltöttem akkor se volt gond meg telepítésnél sem. Máskor volt hogy telepítésnél volt gond akkor az helyette szedtem le másikat. Windows 10 van az lehet gond? Habár 7-nél is csinálta de úgy emlékszem ott ritkábban.
2016. aug. 11. 21:40
 3/4 A kérdező kommentje:
Több kiegészítő is van fent. Az alapjáték rendesen fut azt tudom, de az meg úgy unalmas egy idő után ,ha csak az van.:(
2016. aug. 11. 21:42
 4/4 A kérdező kommentje:
Na végre megoldodott a problémám. Az első válaszolonak igaza volt. Végre se hibakódok se leállás. Most már tudom élvezni a játékot! :D
2016. aug. 14. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!