Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims 4-hez kéne vennem egy...

NaomiBiersack kérdése:

A sims 4-hez kéne vennem egy kiegészítőt, hogy rendesen működjön?

Figyelt kérdés
A sims 4 csinál mindig nálam olyat, ha 700 több egyedi tartalom van berakva, akkor befagy az elején és muszáj újraindítanom. Ez akkor azt jelentené, hogy akkor vennem kéne egy újabb kiegészítőt, hogy legalább több férjen bele a játékba meg ne fagyon be? A válaszaitokat előre is köszönöm! :)

2016. júl. 22. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Ez hülyeség. A kiegészítőknek semmi köze hozzá, hogy "mennyi fér be" az egyedi tartalmakból.


Azért fagy be a játék, mert valamelyik egyedi tartalmad, főleg a játékba belepiszkáló modok, hibás vagy nem kompatibilis a játékkal. Javaslom, 50-50 módszerrel szűrd ki a hibás egyedi tartalmakat. Felezd meg az egyedi tartalmaid, a felét vedd ki, és úgy indítsd. Ha még mindig befagy, tovább felezed, játék újraindít, ha nem fagy, még mindig benne van a hibás. Stb. stb. Időigényes, de én többezer .package fájl után ezt kénytelen vagyok minden alkalommal eljátszani, ha frissítem a játékot.


Illetve tudom ezt a programot is javasolni, a hibás egyedi tartalmak kiszűrésére: [link]


De nem mindent szűr ki és óvatosan használd, nem mindig valós, amit megkapsz. Duplikált elemeknél, ha van olyanod, pl. törölj egyet a másolatokból.

2016. júl. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Gondolom letöltöted.Tudod én megvettem és nincs vele semmi bajom ezt ajánlom mindenkinek.
2016. júl. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Eredeti a játékom.. Köszönöm az első megválaszolónak, megpróbálkozok vele.
2016. júl. 23. 13:34
 4/4 A kérdező kommentje:
Lenne még egy kérdésem, ami játék közben történik, akkor az is megoldódik? Mert valamikor kicsit fura.
2016. júl. 26. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!